Siłomierz Boxer

Automat siłowy boxer do gry wynajem

990 zł


Siłomierz boxer – wynajem na imprezy integracyjne, eventy firmowe, spotkania biznesowe

Siłomierz Boxer to automat zręcznościowy na wynajem, który wyzwala chęć rywalizacji i mnóstwo pozytywnych emocji. Obok niego, nie da się przejść obojętnie. Urządzenie jest stworzone do współzawodnictwa, a także do indywidualnych konkurencji. Jest odpowiedni do przeprowadzenia konkursu dla męskiego i damskiego grona uczestników. Maszyna siłomierz bokser, dzięki swojej designerskiej konstrukcji świetnie sprawdzi się na wynajem na imprezach integracyjnych, eventach firmowych, przerwach w konferencji, spotkaniach pracowniczych. Automat siłowy do gry na wynajem można ustawić pod namiotami ochronnymi na pikniku firmowym czy festynie.

Sposób zabawy:
Maszyna siłomierz bokser na wynajem z powodzeniem przetestuje siłę Twoich gości. Jej zadaniem jest zmierzyć, z jaką siłą śmiałek uderza w skórzaną gruszkę. Worek bokserski solidnie przymocowano do metalowego uchwytu. Specjalnie zaprojektowany system pochłaniania wstrząsów powoduje, że praca urządzenia jest cicha. Siłomierz Boxer uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku START, który jest umieszczony nad tablicą LED. Na największym wyświetlaczu ukazuje się aktualny wynik uderzenia, natomiast mniejsze liczby pokazują niepobity rekord. Próby pokonania najlepszego osiągnięcia podgrzewają atmosferę do rywalizacji wszystkich obecnych na spotkaniu. Ponadto, w trakcie gry słyszymy wiele dowcipnych komunikatów głosowych oraz przyjemnych utworów muzycznych.


DANE TECHNICZNE

Siłomierz Boxer:
Przepustowość: 50 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 110 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 63 cm, długość 115 cm, wysokość 227 cm


Automat siłowy do gry Boxer wynajem

Siłomierz zręcznościowy boxer wynajemAutomat siłowy do gry bokser wynajem Maszyna_siłomierz_bokser_wynajemAutomat siłowy do gry boxer wynajem

Siłomierz zręcznościowy bokser wynajem

 

Pozornie prosta gra ma wielu fanów na całym świecie. Każdy zawodnik wymyśla inną technikę uderzenia, która pozwoli mu pobić rekord. Automat siłowy do gry boxer jest wystarczająco kompaktowy, aby wynająć go na imprezę czy stoisko targowe. Dodatkowo humorystyczne komunikaty, jakie usłyszymy po każdym zadanym ciosie, dopingują uczestników eventu do dalszej gry. Siłomierz zręcznościowy na wynajem przyciąga wzrok swoim wyglądem i uatrakcyjni niejedną konferencję i spotkanie firmowe.