Namioty ochronne

500 zł


Wynajem namiotów na
imprezy / pikniki / festyny / imprezy firmowe

Opis ogólny:
W przypadku imprez plenerowych wymagane jest zadaszenie plenerowe. Wszystkie namioty ochronne na wynajem są bezpieczne, a także rozkładają i zabezpieczają je wyszkolone osoby. Namioty są w kolorze czarnym, nie przepuszczają światła słonecznego i chronią przed ewentualnymi niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki namiotom uczestnicy imprez plenerowych mogą w pełni korzystać ze wszystkich atutów naszych urządzeń. Istnieje możliwość nałożenia na górną część zadaszenia grafiki wskazanej przez organizatora eventu. Standardowo na tej części namiotu zamieszczamy napis „Symulatory” lub „Symulatory Rajdowe” bez logo.

Posiadamy również namiot eventowy Iglo w kolorze czarno-czerwonym. Prowadzimy wynajem namiotów na imprezy, pikniki, eventy na świeżym powietrzu, festyny.


Zadaszenie plenerowe

Namiot:
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: brak
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 600 cm, wysokość 400 cm


Namioty ochronne wynajem

Nasze namioty imprezowe możemy rozstawić na podłożu trawiastym jak i betonowym. Zabezpieczamy zadaszenie plenerowe specjalnymi obciążnikami, które stabilizują konstrukcję i chronią przed silnymi podmuchami wiatru.

zadaszenie plenerowe Trojmiasto

namioty na imprezy i pikniki wynajem Warszawa

namioty ochronne Warszawa Gdansk

namioty ochronne i zadaszenie plenerowe na imprezy i pikniki

namioty ochronne i zadaszenie plenerowe

Wynajem namiotów ochronnych (3×6 m) na imprezy, pikniki, eventy, festyny rodzinne i firmowe. Namioty na wynajem w Warszawa, Gdańsk, Trójmiasto, Łódź, Poznań, Bydgoszcz, w całej Polsce.