Darty

990 zł


Retro tarcza do gry w Darty wynajem na imprezy i eventy

Tarcza do gry w darty jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie, którą przeznaczyliśmy na wynajem na eventy firmowe, imprezy integracyjne, targi i konferencje. To stylowa rozrywka dla graczy w każdym wieku, która świetnie sprawdza się również na kameralnych spotkaniach biznesowych. Stanowisko do gry w dart na wynajem może zaangażować do zabawy kilka osób jednocześnie, a także umożliwia grę samodzielną. Urządzenie automatycznie podlicza punkty wszystkich uczestników zabawy.
Polecamy wynajem tarcz do darta nie tylko na imprezy wewnątrz budynku, ale również na pikniki i festyny. Mamy możliwość ustawienia atrakcji pod naszymi namiotami ochronnymi.

Automaty – Wynajem tarcz do darta

Stanowisko do gry w dart jest przymocowane do przenośnej, profesjonalnej i estetycznej konstrukcji, dlatego nadaje się na wynajem na każdą imprezę.

Sposób zabawy:
Odległość gracza od tarczy powinna wynosić nieco ponad 2 metry. Miejsce, od którego uczestnicy zabawy będą rywalizować, wyznacza nasza obsługa. Kolejność ustalana jest poprzez rzuty do tarczy – rozpoczyna ta osoba, która swoją lotką najbardziej zbliżyła się do środka „Bull’s eye”. Tarcza do gry w darty została podziela na wiele wycinków wartościowo zróżnicowanych. Oprócz punktowanych sektorów, dart posiada tak zwaną „oponę”. Znajduje się na brzegu tarczy i ma czarny kolor. Najwięcej punktów gracze mogą zdobyć, kiedy trafią lotką w jeden z trzech pierścieni oraz w sam środek, który daje aż 50 punktów. Każda gra wymaga skupienia i przyjęcia jak najlepszej taktyki.

Stanowisko do gry w rzutki wynajem

W profesjonalnej rozgrywce gracze powinni pamiętać o odpowiedniej technice rzutu, chwycie lotki, a nawet o ustawieniu stóp. Jednak w amatorskiej grze z pozoru skomplikowane zasady nie przeszkodzą w dobrej zabawie i integracji uczestników. Nasze automaty na wynajem pozwalają na grę w najpopularniejsze rodzaje darta. Różnorodność zasad sprawia, że gra jest niezwykle ciekawa i nie sposób się przy niej nudzić.

 

Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 65 cm, głębokość 60 cm, wysokość 225 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 70 cm, wysokość 230 cm)

 

stanowisko i automaty do gry w darty wynajem tarcz

Stanowisko do gry w dart wynajem