Symulator jazdy tirem


Symulator jazdy Tirem wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Opis ogólny:
Zawsze zastanawiałeś się jak to jest kierować tirem? Wsiądź za kierownicę naszego urządzenia i sprawdź to! Symulator wirtualnego tira przeznaczonego na wynajem na imprezy i eventy został tak zbudowany, aby poczuć potęgę i wielkość maszyny. Profesjonalny symulator jazdy tirem pozwala uczestnikom zabawy wyjechać w trasę za kierownicą ogromnego pojazdu. W trakcie przejazdu kierowcy będą musieli uważać na zmieniające się warunki pogodowe oraz zachowanie innych uczestników ruchu. Ponadto nie mogą zapomnieć o tankowaniu paliwa i płaceniu za autostrady. Trasa wiedzie przez największe miasta Polski i Europy. Wynajem symulatora tira to zabawa również z technologią VR. Nad zabawą czuwa nasz instruktor, który w razie potrzeby pomaga w okiełznaniu ogromnej ciężarówki.

Wynajem symulatora TIRa VR

Symulator jazdy ciężarówką na wynajem odwzorowuje realistyczne odczucia, które towarzyszą zawodowemu kierowcy podczas rozwożenia ładunków. Oprócz symulatora tira posiadamy także symulator jazdy autobusem.

Sposób zabawy:
Gracz wsiada do symulatora. Po krótkim szkoleniu uruchamia silnik, wrzuca bieg, zwalnia hamulec ręczny i rusza w trasę. Uczestnik zabawy kieruje się wskazówkami systemu nawigacji GPS, który prowadzi go do celu. Dodatkowo o ewentualnych niebezpieczeństwach na drodze informuje nasz instruktor. Po dojechaniu do celu należy zaparkować naczepę w wyznaczonym miejscu, co nie jest wcale takie proste.


Dane techniczne

Symulator jazdy tirem:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator wirtualnego tira wynajem

wynajem symulatora tira VR

Symulator jazdy tirem wynajem

wynajem symulatora tira VR

Symulator jazdy tirem wynajem

Symulator jazdy ciężarówką – wynajem na ternie całego kraju

Poczuj masę 18 ton ładunku