Symulator jazdy tirem


Symulator jazdy Tirem wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Opis ogólny:
Zawsze zastanawiałeś się jak to jest kierować tirem? Wsiądź za kierownicę naszego urządzenia i sprawdź to! Profesjonalny symulator jazdy tirem pozwala uczestnikom zabawy wyjechać w trasę za kierownicą ogromnego pojazdu. W trakcie przejazdu kierowcy będą musieli uważać na zmieniające się warunki pogodowe oraz zachowanie innych uczestników ruchu. Ponadto nie mogą zapomnieć o tankowaniu paliwa i płaceniu za autostrady. Trasa wiedzie przez największe miasta Polski i Europy. Wynajem symulatora tira to zabawa również z technologią VR. Nad zabawą czuwa nasz instruktor, który w razie potrzeby pomaga w okiełznaniu ogromnej ciężarówki.

Wynajem symulatora TIRa VR

Symulator wirtualnego tira przeznaczonego na wynajem na imprezy i eventy został tak zbudowany, aby poczuć ogrom pojazdu. Symulator jazdy ciężarówką wynajem odwzorowuje realistyczne odczucia, które towarzyszą zawodowemu kierowcy podczas rozwożenia ładunków.

Sposób zabawy:
Gracz wsiada do symulatora. Po krótkim szkoleniu uruchamia silnik, wrzuca bieg, zwalnia hamulec ręczny i rusza w trasę. Uczestnik zabawy kieruje się wskazówkami systemu nawigacji GPS, który prowadzi go do celu. Dodatkowo o ewentualnych niebezpieczeństwach na drodze informuje nasz instruktor. Po dojechaniu do celu należy zaparkować naczepę w wyznaczonym miejscu, co nie jest wcale takie proste.


Dane techniczne:

Symulator jazdy tirem:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator wirtualnego tira wynajem

Symulator jazdy tirem

Symulator jazdy tirem

Symulator jazdy tirem

Symulator jazdy tirem

Symulator jazdy ciężarówką – wynajem na ternie całego kraju.

Poczuj masę 18 ton ładunku.