Symulator Autobusu


Symulator jazdy Autobusem wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / targi 

Opis ogólny:
Zawsze zastanawiałeś się jak to jest kierować Autobusem? Wsiądź za kierownicę naszego urządzenia i sprawdź to! Symulator wirtualnego busa przeznaczonego na wynajem na imprezy i eventy został tak zbudowany, aby poczuć potęgę i wielkość maszyny. Pozwala on uczestnikom zabawy wyjechać w trasę za kierownicą ogromnego pojazdu. W trakcie przejazdu kierowcy będą musieli uważać na zmieniające się warunki pogodowe oraz zachowanie innych uczestników ruchu. Ponadto, nie mogą zapomnieć o pasażerach i punktualnym przyjeździe na przystanek. Trasy wiodą przez największe miasta Polski i Europy. Wynajem symulatora autobusu może być w także w technologii VR. Nad przejazdem czuwa nasz instruktor, który w razie potrzeby pomaga w okiełznaniu ogromnego autobusu.

Wynajem symulatora autobusu VR

Symulator jazdy autobusem VR na wynajem odwzorowuje realistyczne odczucia, które towarzyszą zawodowemu kierowcy podczas rozwożenia pasażerów. Oprócz symulatora autobusu posiadamy także symulator jazdy samochodem ciężarowym.

Sposób zabawy:
Gracz wsiada do symulatora. Po krótkim szkoleniu uruchamia silnik, wrzuca bieg, zwalnia hamulec ręczny i rusza w trasę. Uczestnik zabawy kieruje się wskazówkami systemu nawigacji GPS, który prowadzi go do celu. Dodatkowo o ewentualnych niebezpieczeństwach na drodze informuje nasz instruktor. Po dojechaniu do celu należy zaparkować autobus w wyznaczonym miejscu, co nie jest wcale takie proste.


Dane techniczne

Symulator jazdy autobusem:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulator wirtualnego busa wynajem

wynajem symulatora tira VR

Symulator jazdy tirem wynajem

wynajem symulatora tira VR

Symulator jazdy tirem wynajem

Symulator jazdy autobusem VR – wynajem na terenie całego kraju