O firmie


Kim Jesteśmy?

Vreal to firma zajmująca się wynajmem profesjonalnych symulatorów na potrzeby organizatorów różnorodnych imprez i eventów. Działamy w branży nieprzerwanie od 2010 roku, a nasze urządzenia stanowiły atrakcje już na ponad 975 imprezach.

Firma Vreal została założona przez Justynę i Arkadiusza Makułę – osoby posiadające wieloletnie doświadczenie w organizowaniu różnych imprez, eventów, a także festynów na terenie całego kraju. Bazując na swoim doświadczeniu, właściciele Vreal potrafią bezbłędnie określić jaka atrakcja najbardziej przypadnie do gustu uczestnikom danej imprezy.

Co robimy?
Mówiąc najogólniej – wynajmujemy wysokiej jakości ruchome symulatory wraz z profesjonalną obsługą. Ujmując to bardziej szczegółowo oferujemy: symulatory samochodowe, lotnicze, kosmiczne, F1, edukacyjne i inne atrakcje z przeznaczeniem na imprezy firmowe, festyny i targi.

Zapewniamy kompleksową obsługę na terenie całego kraju.

Nasi pracownicy?
To ludzie z pasją. Charakteryzuje ich ogromna wiedza na temat symulatorów, bogate doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez oraz zaangażowanie, dzięki któremu wspólnie tworzymy coraz ciekawsze atrakcje.

Obsluga 200 x 250 Obsluga 3 200 x 250

Obsluga 2 200 x 250 Obsluga 1 200 x 250

Referencje: