Impreza sportowa

impreza sportowa


Impreza sportowa

Opis ogólny:
Pakiet „impreza sportowa” kierujemy przede wszystkim do organizatorów imprez i eventów związanych z wydarzeniami sportowymi.
Nasz sportowy zestaw atrakcji obejmuje Platformę VR Step wyposażoną w najnowszej generacji gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Za ich sprawą uczestnik zabawy będzie mógł poczuć się jak zawodowy piłkarz rozgrywający najważniejszy mecz w sezonie.
Ponadto duży 42 calowy ekran umożliwia pozostałym uczestnikom imprezy podgląd rozgrywki na żywo.
Impreza kolarska to coraz popularniejsze wydarzenie w mieście czy danym regionie. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy symulator kolarski, który wykorzystuje oprogramowanie używane przez profesjonalistów. Sportowe atrakcje VR umożliwiają spokojny przejazd po dowolnej trasie kolarskiej, a także udział w wyścigu z wirtualnymi przeciwnikami. Oprócz tego na sportowy event polecamy Automaty Retro. Na nich uczestnicy spotkania będą mogli zagrać w takie klasyki jak „Soccer Brawl”, „Football Champ” czy „NBA Jam”. A dla fanów zdrowej sportowej rywalizacji – piłkarski refleksomierz.

Sportowy zestaw atrakcji

Oferta obejmuje profesjonalną obsługę na sportowy event. Nasz zespół zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz prawidłowy przebieg zabawy.

Sposób zabawy:
W trakcie trwania imprezy pozostawiamy uczestnikom zabawy pełną swobodę korzystania z dostępnych atrakcji. Możemy zorganizować konkursy oraz uroczystą dekorację zwycięzców.

Zestaw „impreza sportowa” – 6 atrakcji:
– platforma VR Step
– symulator rowerowy
– 2 x automaty Arcade retro
– refleksomierz sportowy
– ekran LCD 42″

Dane techniczne:
– przepustowość: 35 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 3 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 400cm, długość 700 cm, wysokość 170 cm


Sportowe atrakcje

impreza sportowa

impreza sportowa