Impreza sportowa

Wynajem piłkarzyków


Impreza sportowa

Pakiet „impreza sportowa” kierujemy przede wszystkim do organizatorów imprez i eventów związanych z wydarzeniami sportowymi.
Nasz sportowy zestaw atrakcji obejmuje Platformę VR Step wyposażoną w najnowszej generacji gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus. Za ich sprawą uczestnik zabawy będzie mógł poczuć się jak zawodowy piłkarz rozgrywający najważniejszy mecz w sezonie.
Ponadto, duży 42 calowy ekran umożliwia pozostałym uczestnikom imprezy podgląd rozgrywki na żywo.

Sportowe atrakcje piłkarskie na wynajem

Na eventy proponujemy również inne atrakcje takie jak piłkarzyki i flippery piłkarskie na wynajem.
Impreza kolarska to coraz popularniejsze wydarzenie w mieście czy danym regionie. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy symulator kolarski, który wykorzystuje oprogramowanie używane przez profesjonalistów. Sportowe atrakcje VR umożliwiają spokojny przejazd po dowolnej trasie kolarskiej, a także udział w wyścigu z wirtualnymi przeciwnikami. Oprócz tego na sportowy event polecamy Automaty Retro. Na nich uczestnicy spotkania będą mogli zagrać w takie klasyki jak „Soccer Brawl”, „Football Champ” czy „NBA Jam”. A dla fanów zdrowej sportowej rywalizacji – piłkarski refleksomierz. Dopełnieniem zestawu atrakcji będą stoły do piłkarzyków, które wyzwalają ogromne emocje. Piłkarzyki stołowe na wynajem idealnie sprawdzą się na kameralnej imprezie dla pracowników w biurze jak i na wielkim evencie w hotelu.

Sposób zabawy:
W trakcie trwania imprezy pozostawiamy uczestnikom zabawy pełną swobodę korzystania z dostępnych atrakcji. Możemy zorganizować konkursy oraz uroczystą dekorację zwycięzców.

Oferta obejmuje profesjonalną obsługę na sportowy event. Nasz zespół zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz prawidłowy przebieg zabawy.

Zestaw „impreza sportowa, kolarska”:
– platforma VR Step
– symulator rowerowy VR
– 2x flippery
– piłkarzyki
– darty
– 2 x automaty Arcade retro
– refleksomierz sportowy
– ekran LCD 42″

Sportowy zestaw atrakcji

Dane techniczne:
– przepustowość: 45 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 9 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 600cm, długość 1000 cm, wysokość 170 cm


Sportowe atrakcje

sportowe atrakcje dla firmatrakcje piłkarskie wynajem na imprezy i eventy

atrakcje flippery piłkarskie wynajem na imprezy i eventy

atrakcje sportowe piłkarskie wynajem