Rzeczywistość wirtualna VR


Wirtualna rzeczywistość na imprezy
/ Pikniki firmowe / Targi / Imprezy / Eventy


Opis ogólny:
Stanowisko wirtualnej rzeczywistości to wyjątkowa atrakcja dla firm, dzięki której każdy event będzie interesujący i na długo zapadnie w pamięć. Urządzenie VR wynajem składa się z najnowszego modelu okularów wirtualnej rzeczywistości – Oculus Rift lub HTC Vive – oraz sensorów i kontrolerów. Dają one użytkownikom w szczególności nieograniczone możliwości zabawy. Ze względu na zróżnicowaną ofertę gier,  uczestnicy imprezy mogą przenieść się do przyszłości. Z pewnością stoczą hiperrealistyczną walkę z robotami lub cofną się w czasie i jako średniowieczni łucznicy obronią zamek przed atakiem wrogów.

VR WYNAJEM

Stanowisko VR to zarówno bogaty wybór gier jak i aplikacji. Wśród nich z pewnością znajdziemy coś idealnie pasującego do tematyki oraz charakteru imprezy, a także średniego wieku jej uczestników. Vr step wynajem gwarantuje moc zabawy, niezapomniane atrakcje oraz dużo śmiechu. Wszystko to, czego potrzebujesz żeby Twoja impreza była udana.

Rzeczywistość wirtualna na imprezy jest skierowana w szczególności na imprezy masowe, firmowe, pikniki i targi. Przede wszystkim stanowisko wirtualnej rzeczywistości przykuje uwagę wszystkich gości.

Sposób zabawy:
Po krótkim instruktażu uczestnik zabawy nakłada gogle wirtualnej rzeczywistości, chwyta kontrolery, a następnie rozpoczyna grę. Oferta dostępnych gier na stanowisku vr to blisko 20 tytułów, które stawiają przed użytkownikami różne zadania. Poza tym zmagania gracza możemy stale podglądać na zewnętrznym 42 calowym ekranie. Nad przebiegiem i bezpieczeństwem zabawy czuwa wykwalifikowana obsługa.
Czas zabawy jednej osoby to około pięć minut.


WYNAJEM SYMULATORÓW VR

VR wynajem na imprezy


STANOWISKO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI

Dane techniczne:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 89 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm


STANOWISKO VR STEP WYNAJEM

vr wynajem
Stanowisko VR Step

Prowadzimy wynajem symulatorów VR na terenie całego kraju i Europy.