Symulator samochodu VR 9D


Symulator jazdy WRC VR na wynajem

Opis ogólny:
Nie wiesz jak zafascynować gości lub jaką atrakcją ich zachwycisz? Symulator jazdy 9D wynajem na ruchomej Platformie z hełmem Oculus Rift to z pewnością najbardziej profesjonalne urządzenie wirtualnej rzeczywistości na rynku. Przede wszystkim został wykonany z dbałością o najdrobniejsze detale. Symulator rajdowy VR wynajem porusza się we wszystkich kierunkach, dzięki czemu świat wirtualnych wyścigów, w który zabieramy uczestników zabawy jest tak realistyczny i przekonywujący jak jeszcze nigdy przedtem. Symulator samochodu WRC VR wynajem jest idealny zarówno dla dorosłych i najmłodszych.

Symulatory samochodowe VR wynajem

Do dyspozycji śmiałków oddajemy około 50 marek samochodów osobowych i ciężarowych. Ponadto udostępniamy wiele gatunków różnorodnych pojazdów: autobusy, pojazdy z napędem 4×4, samochody rodem z wyścigu Paryż-Dakar oraz wiele innych. Zależnie od tematyki imprezy oraz upodobań uczestników symulator jazdy 9D wynajem pozwala na zorganizowanie wyścigów na wirtualnym torze Poznań. Oprócz tego Państwa goście mogą wziąć udział w rajdzie Polski w Mikołajkach lub ścigać się na dowolnej trasie w Europie. Symulator samochodu VR wynajem to wszystko umożliwia.
Na życzenie klienta możemy dopasować scenariusz zabawy do tematyki imprezy.

Symulator jazdy 9D wynajem

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu kierowcy. Następnie nasza obsługa pomaga w prawidłowym założeniu hełmu VR Oculus Rift i zapięciu pasów bezpieczeństwa. Po krótkim instruktarzu przenosimy uczestnika w wyjątkowy świat wirtualnej rzeczywistości. Symulatory samochodowe VR wynajem są oczywiście całkowicie bezpieczne. Jazda samochodem trwa od 2-6 min.

Możliwości jazdy różnymi markami:
– samochodem rajdowym/osobowym/4×4/Dakar
– samochodem ciężarowym/Tirem/autobusem


Film:


 Dane Techniczne

Symulator rajdowy VR wynajmujemy wraz z naszą obsługą i transportem. Do jego ustawienia niezbędne jest równe i suche podłoże. Do transportu atrakcji 9D na miejsce jego instalacji w szczególności wymagamy ciągu komunikacyjnego o szerokości 130 cm bez schodów. Symulator samochodu VR wynajem może być transportowany windą towarową. Urządzenie nie pozostawia śladów na podłożu i nie niszczy parkietu. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi logistycznej sugerujemy instalację atrakcji na miejscu imprezy z jednodniowym wyprzedzeniem.

Symulator jazdy na Platformie VR 9D:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/3kW – zwykłe gniazdko (proszę o osobny bezpiecznik 16A)
Waga urządzenia: 350 kg – nie niszczy parkietu, podłoża, mamy gumowe podkładki
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagamy ciągu komunikacyjnego o szerokości: 130cm bez schodów (drzwi, winda)
Logo: W miejscach z napisem „logo” mamy możliwość nałożenia reklamy klienta


Symulator samochodu VR wynajem

vr wynajem

symulator wrc vr wynajem

atrakcje eventowe dla firm

symulator wyścigowy vr wynajem

symulator jazdy vr wynajem

symulator wrc vr wynajem

symulator jazdy 9D wynajem

Najnowsze technologie, symulatory samochodowe VR wynajem i tor Poznań VR tylko z Vreal!