Oldschoolowe atrakcje na imprezy i eventy

oldschoolowe atrakcje flippery i automaty arcade wynajem na imprezy i eventy w stylu retro

Oldschoolowe atrakcje na imprezy to nasze flippery, automaty Arcade i refleksomierz w stylu Retro. Zagościły one na jednej z imprez firmowych w Szczecinie. Tym razem goście korzystali z oldschoolowych atrakcji podczas całego eventu. Wystrój sali, dekoracje i inne tematyczne niespodzianki sprawiły, że flipper kosmiczny i detektywistyczny James Bond 007, oraz automaty do gier zręcznościowych świetnie wpasowały się w klimat całej imprezy.

Nasze urządzenia były oblegane przez wszystkich gości, jednak flipper kosmiczny i detektywistyczny cieszyły się największym zainteresowaniem. Każdy chciał poczuć dreszczyk emocji i rozwiązać zagadkę tajemniczego morderstwa. Ponadto, niesamowite zwroty akcji, a także sama historia i dusza flipperów sprawiają, że nikt nie przejdzie obojętnie obok tych retro maszyn.

Posiadamy również inne oldschoolowe atrakcje na imprezy. Są to automaty Arcade i flippery: piłkarskie, Star Wars, budowlane, w stylu retro, samochodowe, rajdowe, a także na imprezę dla jaskiniowców. Wszystkie urządzenia są po pełnej renowacji. Wyglądają jak nowe.
Ponadto, nasze retro konsole posiadają szeroką gammę popularnych gier z dawnych lat. Na pewno każdy pamięta gry takie jak: Rive Ride, Mortal Combat, czy Contra. Oprócz nich posiadamy także Defender, Pac-man, Street Fighter II, Asteroids, Galaxian i wiele innych.

Z pewnością rozgrywka na zręcznościowych automatach i flipperach wyzwoli same pozytywne emocje.


NR:
14
Data: 07.02.2020
Miejsce: Szczecin