Tor dla mini autek


Tor do autek wynajem na
imprezy / festyny / pikniki firmowe 

Opis ogólny:
Tor wyścigowy dla mini autek Slot-Cars to jedna z najpopularniejszych atrakcji przeznaczonych do wykorzystywania w pomieszczeniach, której nie potrafią się oprzeć nie tylko dzieci, ale i dorośli. Największym atutem toru jest możliwość organizowania wyścigów w czasie rzeczywistym. W związku z tym może wziąć w nich udział od 3 do 4 zawodników sterujących małymi autkami przy pomocy manipulatorów. Nasz dwudziestometrowy tor Carrera do autek Slot-Cars na wynajem to idealny dodatek na duży event oraz wspaniała atrakcja na targi, pikniki i imprezy firmowe. Został wyprodukowany przez austriacką firmę Carrera w systemie cyfrowym Digital 132. Istnieje możliwość wyboru marki ścigających się pojazdów. Do wyboru m.in.: VW, F1, Mercedes, Fiat, Audi, Peugeot, itp. Ponadto cały tor możemy obrandować dowolną grafiką lub logo firmowym.

Sposób zabawy:
Zawodnicy ścigają się na torze Slot-Cars Carrera o długości około 20 m. W zawodach bierze jednocześnie udział od 3 do 4 zawodników. Jeden cykl wyścigowy trwa ok. 4 minuty, a celem rywalizacji jest przejechanie 10 okrążeń w jak najlepszym czasie bez wypadnięcia z toru.


Dane Techniczne

Tor dla mini autek:
Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (45 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 250 cm, długość 500 cm, wysokość 20 cm


Tor Carrera wynajem

Tor wyścigowy do mini autek Slot-Cars wynajem

tor dla mini autek carrera wynajem

tor dla mini autek na imprezy i festyny wynajem

Tor duży dla mini autek wynajem

Yato - tor do autek carrera wynajem

Zostań mistrzem toru Slot Cars!

Oferujemy oryginalny tor dla mini autek Slot Cars. Nasz tor wyścigowy Carrera na wynajem zagwarantuje Twoim gościom świetną atrakcję na imprezie, festynie czy pikniku. Twój event w Galerii Handlowej, przerwa kawowa podczas konferencji, a także stanowisko targowe stanie się bardziej widowiskowe i atrakcyjne dla uczestników.