Symulatory rowerowe VR

trenażer kolarski Vr wynajem


Symulator jazdy na rowerze VR wynajem
targi / imprezy / pikniki / festyny

Opis ogólny:
Morderczy podjazd w hiszpańskiej Asturii? Odcinek specjalny Tour de France? A może spokojna jazda klimatycznymi uliczkami włoskiej wsi? Te oraz wiele innych możliwości oferuje nasz najnowszy symulator jazdy na rowerze z opcją jazdy w goglach wirtualnej rzeczywistości VR.
Nasz symulator roweru VR na wynajem to jedyny na rynku symulator kolarski VR wyposażony w system „Direct Drive”, który w czasie rzeczywistym odwzorowuje odczucia towarzyszące jeździe po różnych nawierzchniach i o różnym nachyleniu trasy. Ponadto, trenażer kolarski VR to profesjonalne i używane przez zawodowców urządzenie, które wiernie oddaje wrażenia towarzyszące zawodnikom podczas rzeczywistego wyścigu. Dzięki naszej atrakcji uczestnik zabawy na własnej skórze poczuje trudności podjazdów oraz będzie mógł wykazać się zręcznością niezbędną przy szybkich zjazdach. Posiadamy także magic bike VR, czyli symulator rowerowy VR jazdy na jednorożcu, koniu, w czołgu, kajaku i inne na wynajem.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze roweru VR, który automatycznie przenosi go na start wybranego wyścigu. Jego zadaniem jest wykręcenie jak najlepszego czasu. Oprócz tego istnieje możliwość wyświetlania najlepszych wyników na zewnętrznym ekranie, przeprowadzenia konkursu oraz wyłonienia zwycięzcy imprezy.

Zapraszamy także do zapoznania się z zestawem „impreza sportowa„, w skład której wchodzi trenażer kolarski VR.


Dane Techniczne

Symulator roweru VR:
Przepustowość: 15 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 180 cm

Symulator kolarski VR wynajem

wynajem sportowych symulatorów vr

trenażer kolarski vr wynajem na imprezy

symulator roweru VR wynajem