Symulator jazdy


Symulator rajdowy wynajem w Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków i cały kraj

Opis ogólny:
Oferujemy symulator rajdowy Extra Kokpit WRC na wynajem w całej Polsce: Warszawa, Łódź, Bydgoszcz, Zielona Góra i inne. To wyjątkowe urządzenie 1-osobowe zostało stworzone z myślą o fanach wyścigów samochodowych. Atrakcję WRC wykonano z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W związku z tym symulator jazdy na imprezy posiada wysokiej jakości ruchomą platformę i panoramiczny obraz. Ponadto, wyposażony jest w najlepsze urządzenia sterujące – kierownica G27 lub Fanatec Clubsport  – ruchomy fotel na siłownikach, nowoczesną aluminiową konstrukcję oraz oświetlenie LED. To wszystko sprawia, iż kokpit WRC wynajem dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnikom imprezy.

Wynajem symulatora jazdy WRC

Wynajem symulatorów rajdowych to przede wszystkim możliwość połączenia kilku urządzeń w sieć, dzięki czemu zawodnicy mogą ścigać się na wirtualnym torze w tym samym czasie. Smaczku zabawie dodaje możliwość wyboru samochodu spośród wielu marek i modeli, a także możliwość wyboru toru. Do dyspozycji mamy tory krajowe i europejskie. Na życzenie Klienta możemy umieścić logo firmy w grze lub na bokach symulatora rajdowego.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce za kierownicą wirtualnego samochodu. Następnie po krótkim instruktarzu nasza obsługa włącza grę. Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia na wybranym torze. Uczestnik pokonuje dwa okrążenia toru – pierwsze testowe i drugie konkursowe.


FILM:


Atrakcje na imprezy firmowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zestawów rajdowych i Imprez F1. Obejmuje ona imprezy tematyczne – Imprezy rajdowe i Imprezy w klimacie formuły 1 – z pełną obsługą i dodatkowymi atrakcjami. W skład nich wchodzi nie tylko symulator jazdy na imprezy, ale także rekwizyty rajdowe i konkursy. Ponadto posiadamy dodatkowe urządzenia, na których uczestnicy będą mogli m.in. sprawdzić swój refleks i przekonać się jak szybko potrafią zmienić koła w samochodzie. Mowa tu o trenażerze i pit stopie.


DANE TECHNICZNE

Symulator rajdowy:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


 Wynajem symulatorów rajdowych


Kokpit WRC wynajem

symulator rajdowy wynajem Warszawa

Kokpit wrc i symulatory rajdowe wynajem

wynajem symulatorów rajdowych

Symulator rajdowy na wynajem w Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Łódź, Katowice

rajdowy symulator jazdy WRC, wynajem Warszawa

symulator rajdowy wynajem Warszawa, Gdańsk, Poznań

Oferujemy wynajem symulatora jazdy w całej Polsce z wyszkoloną obsługą.