Symulator jazdy VR 5D

2500 zł


Symulator jazdy VR wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / targi / pikniki

Opis ogólny:
Ruchomy symulator jazdy VR 5D na wynajem to fantastyczna atrakcja dla wszystkich miłośników szybkiej jazdy nie tylko na eventy z VR. Urządzenie to połączenie ruchomej platformy, hełmu Oculus Rift oraz kilku elementów, dzięki którym uczestnicy zabawy mogą się poczuć jak w prawdziwym samochodzie rajdowym. W szczególności są to kierownica, pedały, skrzynia biegów oraz siłowniki, które imitują przeciążenia. Dzięki goglom VR uczestnik zabawy widzi wszystkie elementy deski rozdzielczej, a także wirtualnego pasażera.
Symulator jazdy rajdowy VR na wynajem wprowadza nas w świat wirtualnej rzeczywistości. Ponadto, przenosi każdego zawodnika na wirtualny tor, w którym może ścigać się z innymi graczami. Oprócz tego umożliwiamy nałożenie logo lub logotypu firmy na symulator lub w grze. W przypadku imprezy w plenerze wszystkie atrakcje VR na wynajem możemy umieścić pod namiotem ochronnym.

Wynajem symulatora VR

Sposób zabawy:
Zadaniem uczestnika jest przejechanie okrążenia wybranego toru w jak najkrótszym czasie. Do przejechania mamy łącznie dwa okrążenia. Pierwsze jest testowe, a drugie konkursowe. W ramach zabawy możemy przeprowadzić zawody rajdowe na najlepszego kierowcę.


Film:


Dodatki

Zapraszamy do skorzystania z oferty Impreza rajdowa. Oferta obejmuje gotowe zestawy rajdowe złożone z kilku symulatorów, wystroju rajdowego, tablicy wyników oraz wielu dodatkowych atrakcji dla uczestników zabawy. Symulator jazdy rajdowy VR w połączeniu z innymi atrakcjami na wynajem uatrakcyjni każdą imprezę motoryzacyjną.


Dane Techniczne

Symulator 5D z hełmem VR Oculus Rift:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Atrakcje VR wynajem

atrakcje vr wynajem na imprezy i eventy

wynajem symulatora vr na imprezy i eventy

symulator jazdy vr wynajem na imprezy

symulator jazdy vr wynajem na imprezy

symulator jazdy vr wynajemWynajem symulatora VR to sposób na przeniesienie Państwa gości do wirtualnego świata. Imprezy i eventy VR już nie będą takie jak zawsze.

Wirtualna rzeczywistość – symulator jazdy VR wynajem na terenie całego kraju z obsługą i najnowocześniejszymi goglami VR, a także najnowszą technologią.

Wyścigi samochodowe realne jak nigdy.