Symulator nurkowania VR

1900 zł


Symulator nurkowania VR wynajem na
imprezy firmowe / szkolenia / pikniki

Opis ogólny:
Platforma VR Step – podwodne krainy to ultra-realistyczna symulacja życia podwodnego na morskie imprezy. Każde stworzenie żyje tu własnym życiem i dostarcza uczestnikowi zabawy niepowtarzalnych wrażeń. Dzięki najnowszej technologii VR na rynku symulator łodzi podwodnej i nurkowania pozwala na zbadanie zatopionego okrętu i rafy koralowej. Ponadto,  śmiałkowie mają możliwość stanąć oko w oko z olbrzymim płetwalem błękitnym. Kontrolery dają graczowi realny wpływ na wydarzenia dziejące się wokół.

Symulacja życia podwodnego

Symulator nurkowania VR zaprasza każdego do zwiedzenia podwodnego świata. To niesamowite doświadczenie, gdy możemy przenieść się do magicznego środowiska. Podwodna kraina nie jest już osiągalna tylko dla płetwonurków. Każdy, kto odważy się założyć gogle VR natychmiast przemieszcza się z imprezy do symulacji życia podwodnego. W związku z tym zobaczymy tam mnóstwo ciekawych istot, ryb, roślin. Co najważniejsze obraz jest widoczny z każdej strony. Widzimy tętniący świat pod wodą w 360 stopniach łącznie z tym co dzieje się nad i pod nami. Oprócz symulatora nurkowania VR posiadamy symulator łodzi podwodnej i symulator statku na wynajem.

Sposób zabawy:
Po krótkim instruktażu uczestnik zakłada gogle wirtualnej rzeczywistości. Następnie chwyta kontrolery i przenosi się do podwodnego świata pełnego przygód.


DANE TECHNICZNE

VR Step – podwodne krainy:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 89 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 300 cm, długość 300 cm, wysokość 150 cm


Symulator łodzi podwodnej

symulator nurkowania vr i podwodne krainy wynajem

symulator nurkowania vr - symulacja życia podwodnego wynajem

symulator statku i łodzi podwodnej vr na morskie imprezy wynajem

Symulator statku na wynajem w całej Polsce na morskie imprezy, wodne eventy, spotkania pracownicze i biznesowe, a także konferencje i targi.