Symulator motorówki VR

2500 zł


Symulator motorówki wynajem na imprezy firmowe / szkolenia / pikniki

Opis ogólny:
Symulator wyścigu motorówek VR to profesjonalne urządzenie, dzięki któremu każdy uczestnik zabawy będzie mógł doświadczyć przejażdżki superszybką łodzią. Symulator motorówki VR wynajem na imprezy i eventy umożliwia nie tylko samą przejażdżkę, ale również wzięcie udziału w rywalizacji superszybkich kutrów. Ponadto, smaczku zabawie dodaje efekt wirtualnej rzeczywistości. Wykorzystana technologia VR w urządzeniu sprawia, że uczestnicy zabawy mogą nacieszyć oczy egzotycznymi krajobrazami. Symulator wyścigów morskich tworzy ruchoma platforma i gogle VR. Wszystkie atrakcje wodne VR dostarczają użytkownikom niesamowitych szybkości.

Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego klienta w grze oraz na zewnątrz urządzenia. Atrakcje wodne VR wynajmujemy z instruktorem, który czuwa nad przebiegiem zabawy. Na event morski posiadamy pakiet urządzeń, które uatrakcyjnią każdą imprezę tematyczną, konferencje i stoisko targowe. Aby rozgrzać emocje gości eventowych, proponujemy wynajem dwóch urządzeń. Oprócz symulatorów 5D posiadamy również atrakcje wodne VR w 9D, które są jeszcze bardziej zaawansowane technologicznie.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze VR. Po krótkim szkoleniu obsługa pomaga w założeniu hełmu 5D Oculus i uruchamia grę. Zadaniem gracza jest wygrana w wyścigu. O zwycięstwie decyduje szybkość, spryt i refleks. Wyniki poszczególnych uczestników możemy zapisywać na dużej tablicy LCD.


DANE TECHNICZNE

Symulator motorówki VR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Atrakcje wodne VR

symulator wyścigów morskich - motorówki wynajem na imprezy jako atrakcje wodne VR

trenażer morski i żeglarski wynajem

Symulator wyścigu motorówek VR

symulator wyścigów morskich i atrakcje wodne vr wynajem

symulator motorówki.

Pruj superszybką motorówką przez fale! Zabawę umożliwia symulator wyścigów morskich VR.