Symulator motorówki 9D VR

5900 zł


Symulator łodzi motorowych 9D VR wynajem na
pikniki firmowe / szkolenia / targi 

Atrakcje wirtualnej rzeczywistości i symulatory morskie VR na imprezy o tematyce wodnej

Opis ogólny:
Połączenie jedynej w kraju platformy 9D VR z autorskim symulatorem wyścigu speedboat nie mogło zaowocować niczym innym, jak emocjonującą atrakcją na każdą okazję. W ręce uczestnika zabawy oddajemy pełną kontrolę nad superszybką motorówką, która staje do wyścigu z innymi superszybkimi łodziami. W związku z tym w czasie rzeczywistym poczujesz wiatr i niesamowitą prędkość. Ponadto dzięki zastosowaniu siłowników odczujesz wszystkie wychyły, które oddaje symulator motorówki VR. Najnowsza generacja gogli VR Oculus Rift zapewni najlepszą na rynku jakość obrazu. Nasz symulator łodzi motorowych to prawdziwa gratka dla miłośników technologii oraz sportów wodnych. Oprócz tego wszystkie atrakcje morskie na imprezy wykonane są z najwyższą starannością o każdy szczegół. Symulatory morskie 9D VR wynajem posiadają najnowszą technologię i są całkowicie bezpieczne.

Symulator motorówki 9D VR wynajem

Symulatory morskie VR polecamy na imprezy tematyczne, w szczególności na targi morskie i eventy przy plażach. W przypadku imprez plażowych, a także pikników i festynów na świeżym powietrzu możemy zapewnić namioty. Osłonią one atrakcje morskie na imprezy zarówno przed nadmiernym słońcem jak i deszczem.

Sposób zabawy:
Nasza obsługa tłumaczy uczestnikowi zabawy działanie programu i pomaga w założeniu gogli wirtualnej rzeczywistości VR Oculus Rift. Następnie rozpoczyna się emocjonujący wyścig motorówek. Dodatkowo przez czas trwania imprezy dbamy o sprawny i bezproblemowy przebieg zabawy, odpowiadamy na pytania i wyjaśniamy wszelkie wątpliwości.


DANE TECHNICZNE

Symulator wyścigów morskich VR:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/3kW – zwykłe gniazdko (wymagany osobny bezpiecznik 16A)
Waga urządzenia: ok. 300 kg (nie niszczy parkietu)
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów o szerokości: 130 cm


Symulatory morskie VR

wynajem symulatorow motorowek

atrakcje i symulatory morskie 9d vr wynajem na imprezy

symulator motorówki 9D VR wynajem