Symulator nurkowania VR 5D


Symulator nurkowania 5D VR wynajem
na imprezy / event / festyny / pikniki firmowe  

Opis ogólny:
Zanurz się w głębiny oceanu, poznaj podwodne życie rafy koralowej i przeżyj niezapomnianą przygodę. Symulator łodzi podwodnej i nurkowania 5D z goglami VR na wynajem daje użytkownikom niepowtarzalną możliwość obcowania z florą i fauną morskiego świata. Dodatkowo ruchoma platforma sprawi, że poczujemy przeciążenia statku i naszego ciała, które wirtualnie pływa pod wodą. Najnowszej generacji gogle VR pozwalają na doskonałą projekcję i zanurzeniu się w świecie wirtualnej rzeczywistości.

Event VR

Na imprezy firmowe i event VR proponujemy zestaw atrakcji impreza morska. W jej skład wchodzi platforma VR Step, gdzie stajemy się obserwatorem podwodnej krainy. Oprócz tego dokładamy symulator nurkowania i pływania pod wodą 5D z goglami VR, a także symulator motorówki VR i refleksomierz z morską grafiką. Wszystkie atrakcje eventowe na morskie imprezy są bezpieczne, a także dostosowane do różnego wieku uczestników zabawy.

Sposób zabawy:
Po krótkim instruktażu uczestnik zabawy zajmuje miejsce na platformie 5D i zakłada gogle VR Oculus. Następnie gracz przenosi się w podwodne głębiny, gdzie może swobodnie eksplorować rafę koralową i obserwować tętniące wśród niej życie.


DANE TECHNICZNE

Symulator 5D VR nurkowania:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 87 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Symulator pływania pod wodą

Symulator nurkowania Vr 5D i pływania pod wodą wynajem na event vr

refleksomierz morski wynajem

Symulator nurkowania 5d vr i pływania pod wodą wynajem na eventy

Wkrocz z nami do podwodnego, wirtualnego świata. Symulator łodzi podwodnej i nurkowania 5D na wynajem zaprasza do zwiedzania najgłębszych zakamarków mórz i oceanów.