Symulator lotu 5D

2500 zł


Symulatory lotu 5D / VR wynajem
na imprezy firmowe / targi / szkolenia

Opis ogólny:
Symulatory lotu 5D na wynajem to ruchoma platforma i gogle VR, dzięki którym każdy uczestnik zabawy może zanurzyć się w świat wirtualnej rzeczywistości. W trakcie zabawy śmiałkowie swobodnie szybują nad górami w kombinezonach typu wingsuit. W związku z tym szybkość i kierunek lotu zależą od pilota, który steruje grą za pomocą ruchów głowy. Ponadto gracz może wybrać opcję relaksacyjnego szybowania na dużej wysokości lub dynamiczny lot z ocieraniem się o krawędzie masywów skalnych. Oprócz tego symulatory lotnicze 5D z goglami VR pozwalają na zorganizowanie konkursu na najlepszy czas przelotu przez wyznaczone okręgi.
Możemy latać nad miastami takimi jak Warszawa, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Katowice, Kraków i inne.
Wynajem symulatorów lotniczych z goglami VR na targi to atrakcja, która przyciągnie uwagę odwiedzających. Umożliwiamy nakładanie loga lub logotypu firmowego organizatora eventu na zewnątrz urządzenia oraz w grze.

Wynajem symulatorów lotniczych VR

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w fotelu. Po krótkim instruktarzu obsługa pomaga mu założyć hełm VR 5D Oculus i uruchamia grę. W wariancie rywalizacyjnym zabawa polega na jak najszybszym pokonaniu trasy. Czas zabawy to 3-5 minut.

Zapraszamy do zapoznania się z pakietami imprez lotniczych, w których skład wchodzi symulator lotu 5D i symulator lotu 9D VR.


Film:


Dane Techniczne

Symulator lotu VR:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Symulatory lotnicze VR wynajem

Symulatory lotnicze lotu 5D vr wynajem

Symulator lotu 5D vr wynajem

Symulatory lotnicze 5D vr wynajem

Symulator lotu 5D vr wynajem

Poszybuj w przestworzach – Obsługujemy imprezy na terenie całego kraju, konferencje, spotkania pracownicze i biznesowe na terenie całego kraju z obsługą. Symulator lotu 5D VR to zawsze przystępna cena wynajmu.