Symulator Lotu PRO


Symulator lotu wynajem na eventy
/ Piknik lotniczy / Targi / Imprezy integracyjne

Opis ogólny:
Dwuosobowy symulator lotu Pro na eventy i imprezy to najbardziej profesjonalny symulator lotu VR na wynajem w naszej ofercie. Najwyższa jakość wykonania oraz bogaty wybór programów sprawia, iż atrakcje lotnicze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród uczestników zabawy, również zawodowych pilotów.

Wynajem symulatora lotów

Urządzenie zostało wyposażone w cztery monitory LCD oraz ruchome fotele, dzięki czemu gracze czują się jak za sterami prawdziwego samolotu. Podczas zabawy pilot korzysta z wolantu lotniczego, pedałów odpowiadających za lotkę oraz przepustnicy. Smaczku zabawie dodaje szeroki wachlarz maszyn do wyboru – od jednosilnikowych śmigłowców kaskaderskich, po awionetki, a nawet samoloty pasażerskie. Ponadto możemy Państwa zabrać w podniebną podróż dokoła ziemi, a w szczególności do USA, Niemiec, Austrii, Szwajcarii. Symulatory lotów na wynajem oferują starty z wirtualnych lotnisk w całym kraju.

Symulatory lotów wynajem

Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa wykwalifikowana obsługa. Mniej doświadczeni amatorzy latania mogą liczyć na krótkie szkolenie oraz pomoc drugiego pilota w trakcie lotu. Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego organizatora eventu na zewnątrz urządzenia. Idealne atrakcje lotnicze – wynajem symulatora lotów na piknik lotniczy, imprezę firmową, a także targi i spotkania biznesowe. Oprócz tego zapewniamy szybki montaż w ok. 30 min, bezawaryjną zabawę przez czas trwania imprezy oraz dobrą cenę wynajmu urządzenia.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce za sterami samolotu. Następnie obsługa udziela krótkiego instruktarzu z zakresu sterowania i uruchamia grę. Zadaniem gracza jest poderwanie maszyny z pasa startowego i krótki lot. Na koniec pilot wirtualnej maszyny ma prawidłowo nią zawrócić i bezpieczne posadzić samolot na płycie lotniska. Fotel drugiego pilota zajmuje nasz instruktor, który przez cały czas trwania zabawy podpowiada i doradza mniej doświadczonym pilotom. Czas trwania zabawy: 5-10 minut.


Film:


Dane Techniczne

Symulator Lotu wynajem Pro:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 140 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Symulatory lotów wynajem


  Symulator lotu samolotem wynajem

Symulator lotu nad Warszawą na eventy i imprezy

symulator lotu wynajem na eventy

Symulatory lotów wynajem na eventy, imprezy, targi

Symulatory lotów VR wynajem

Symulator lotu na eventy i targi z naszym instruktorem