Symulator lotu VR


Symulator lotu VR wynajem na imprezy i eventy firmowe

Opis ogólny:
Symulator lotu VR na imprezy i eventy to profesjonalne urządzenie imitujące lot myśliwcem lub helikopterem. Urządzenie zostało opracowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły i wyposażone w trzy ekrany LCD, wolant, przepustnicę, pedały sterujące oraz ruchomy fotel. Specjalna konstrukcja fotela sprawia, że uczestnik zabawy nie tylko widzi, ale również czuje to, co czują piloci myśliwców i helikopterów. Ponadto, symulator lotniczy na wynajem stał się jeszcze bardziej realistyczny. Z pomocą gogli VR amatorzy latania mogą „wlecieć” w świat wirtualnej rzeczywistości, a także doznać niezapomnianych wrażeń. Symulator lotu VR na wynajem pozwoli wejść do gry i poczuć się jej częścią. Dzięki temu poczujesz się tak, jakbyś naprawdę sterował prawdziwą maszyną latającą. Polecamy także stanowisko VR lotnicze, gdzie możemy sterować wirtualnymi modelami samolotu. Symulatory lotu modelami VR na wynajem oferują kilkanaście różnych maszyn od historycznych maszyn do nowoczesnych myśliwców F16.

Symulatory lotnicze na Twoją imprezę

Dzięki możliwości zmiany poziomu trudności z urządzenia mogą korzystać zarówno dorośli amatorzy latania, jak i dzieci. Ponadto umożliwiliśmy starty z lotnisk krajowych: loty z Warszawa, Gdańsk, Poznań, Kraków, Wrocław, a także zagranicznych. Istnieje możliwość nałożenia logo lub logotypu firmowego na zewnątrz symulatora. Udostępniamy gotowe scenariusze na imprezy lotnicze oraz symulatory lotu na wynajem jednoosobowe i dwuosobowe.

Sposób zabawy:
Uczestnik zajmuje miejsce w symulatorze lotu. Następnie nasza obsługa udziela krótkiego instruktarzu i uruchamia grę. Zabawa polega na poderwaniu maszyny do lotu, okrążeniu lotniska oraz bezpiecznym posadzeniu maszyny we wskazanym przez instruktora miejscu. Czas przelotu wynosi od 4 do 5 minut. Śmiałkom możemy zaproponować konkurs na najlepszego pilota.


Film:


Dane Techniczne

Symulator lotu VR wynajem:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1,5kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 130 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


symulator lotu vr wynajem

lotniczy symulator vr wynajem na eventy

symulator lotu wynajem

lotnicze symulatory vr wynajem

Symulator lotu w goglach VR uatrakcyjni imprezy, eventy, festyny czy pikniki o tematyce lotniczej.