Symulator lotów modelami

1900 zł

Symulator lotów modelami VR wynajem
Pikniki / imprezy firmowe / szkolenia 

Opis ogólny:
Symulator lotów modelami RC umożliwia zabawę modelami samolotów i helikopterów. Wirtualne modele są sterowane przy pomocy identycznych manipulatorów jak prawdziwe modele RC. Ponadto, gogle VR umożliwiają zabawę w wirtualnym świecie, co potęguje wrażenia. Program umożliwia wybór zróżnicowanych miejsc od łąki do zatłoczonych miast, a także udostępnia różne warunki zabawy, ale to nie wszystko. Gracze mogą wybierać modele z szerokiego wachlarza maszyn cywilnych i wojskowych, a nawet historycznych. Symulator lotu modelami VR pozwala na sterowanie wirtualnymi maszynami bez obaw o ich rozbicie lub uszkodzenia.
Symulatory modeli zdalnie sterowanych RC
to idealna atrakcja eventowa na wynajem na wszelkie imprezy czy pikniki lotnicze, a także imprezy dla modelarzy. Urządzenie jest odpowiednie dla osób dorosłych i młodszych. Zapraszamy do zanurzenia się w nowoczesnej technologii opartej na goglach VR i rzeczywistości wirtualnej.

Symulator lotu VR modelami 

Posiadamy różnorodne scenariusze i pakiety imprez lotniczych, w których skład wchodzi symulator lotu 5D VR. Gogle Vr umożliwiają skorzystanie z tematycznych gier: krótka historia lotnictwa, wirtualna wieża lotnicza, czy przegląd modeli lotniczych w skali 1:1. Mamy możliwość nałożenia logo wewnątrz gry. Atrakcje sprawdzą się na eventach i imprezach o tematyce lotniczej i sportowej.

Symulatory lotów modeli zdalnie sterowanych VR wynajem

Sposób zabawy:
Zabawę rozpoczyna krótki instruktarz obsługi modelu. Następnie gracz wybiera model samolotu, którym chce sterować i rozpoczyna zabawę. Jego zadaniem jest poderwanie maszyny do lotu, a po odbyciu krótkiego lotu, jej bezpieczne posadzenie na ziemi.


Dane Techniczne

Symulator modeli zdalnie sterowanych:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60min) i złożenie sprzętu.
Zasilanie: 230V/1,5kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 50 kg
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 300 cm, wysokość 200 cm


Symulator lotów modelami wynajem

symulatory modeli zdalnie sterowanych

Wirtualne loty modelami RC