Symulator kosmiczny 9D VR


Symulator kosmiczny 9D VR wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / pikniki 

Opis ogólny:
Symulator kosmiczny 9D to profesjonalne urządzenie wyposażone w jeden z najbardziej zaawansowanych systemów ruchu oraz okulary Oculus Rift. Technologia Oculus Rift to najnowocześniejsza technologia projekcji 3D wykorzystywana w urządzeniach kreujących wirtualną rzeczywistość.
Uczestnikom zabawy proponujemy futurystyczny program  – kosmiczne kino 9D VR, w trakcie którego śmiałkowie przeżywają niezapomnianą podróż do równoległych wymiarów i odległych miejsc w galaktyce. Ponadto, w trakcie swojej podróży uczestnik przedziera się przez różne poziomy zaświatów. Na swojej drodze spotyka m.in.: drzewo życia, rzekę Styks, a nawet bijące żywym ogniem piekło. Symulatory kosmiczne VR na wynajem przedstawiają spokojną i ekscytująca narrację. Kosmiczna projekcja fantastycznie sprawdza się w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością i jeszcze nie są gotowe na naprawdę ekstremalne doznania. Polecamy także wynajem automatów i flipperów kosmicznych na imprezy i eventy.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze kosmicznym i zapina pasy. Potem nasza obsługa pomaga graczowi założyć hełm Oculus Rift. Zabawa nie wymaga ingerencji uczestnika. Zamiast realizować określone zadania, uczestnik zabawy doświadcza niezapomnianej podróży w kosmos (kosmiczne kino 9D VR).


Film:


Dane techniczne

Symulator lotu w kosmos wynajmujemy z obsługą i transportem na terenie całej Polski.
Do ustawienia platformy niezbędne jest równe i suche podłoże. Do transportu urządzenia na miejsce jego instalacji wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości 130 cm bez schodów. Urządzenie może być transportowane windą towarową. Urządzenie nie pozostawia śladów na podłożu i nie niszczy parkietu. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi logistycznej sugerujemy instalację urządzenia na miejscu imprezy z jednodniowym wyprzedzeniem – koszt dodatkowy to 600 zł netto (obsługa i hotel).

Symulator kosmiczny 9D:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/3kW – zwykłe gniazdko (osobny bezpiecznik 16A)
Waga urządzenia: 350 kg – nie niszczy parkietu
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwaga: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm


Symulator kosmiczny 9D wynajem

symulatory kosmiczne

symulatory kosmiczne vr wynajem na imprezy

symulatory kosmiczne

kosmiczne kino vr 9d wynajem na imprezy

kosmiczny symulator wahadłowca wynajem

Zwiedzaj równoległe wymiary.