5D kosmiczny VR

symulator wahadłowca wynajem

 2500 zł


Symulator kosmiczny VR 5D wynajem
Targi \ imprezy firmowe \ pikniki 

Opis ogólny:
Symulator kosmiczny 5D na imprezy i eventy to innowacyjne urządzenie składające się z ruchomej platformy oraz hełmu VR Oculus. Dzięki dużej różnorodności programów, atrakcję 5D możemy dostosować do oczekiwań różnych odbiorców. Ponadto, uczestnikom zabawy możemy zaproponować szaleńcze kosmiczne wyścigi albo eksplorację planet układu słonecznego z pokładu statku kosmicznego. Symulator lotu w kosmos, astronauty czy podróży po kosmosie w technologii VR dostarczy każdemu wielu emocji i niezapomnianych wrażeń.
Oferujemy różne symulatory kosmiczne Sci-Fi 5D VR na wynajem, które można znaleźć w zestawie impreza kosmiczna. Dodatkowe atrakcje takie jak automaty retrogalaktyczny trenażer uzupełnią niejeden event. Na każdy symulator 5D wahadłowca, rakiety kosmicznej czy orbitera możemy nałożyć dowolną grafikę.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze i zakłada hełm Oculus Rift. Następnie nasza obsługa udziela krótkiego instruktarzu w zakresie sposobu poruszania się w grze i uruchamia program. W wariancie rywalizacyjnym zadaniem gracza jest jak najszybsze przejechanie futurystycznej trasy naszpikowanej kosmicznymi przeszkodami.


Film:


Dane Techniczne

Symulator rakiety kosmicznej 5D:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Symulatory kosmiczne SCI-FI 5D VR wynajem na eventy

symulatory kosmiczne sci-fi wynajem

symulatory kosmiczne 5d sci-fi wynajem

symulatory sci-fi wynajem

Zwiedzaj równoległe wymiary, galaktyki i wszechświat w kosmicznym symulatorze rakiety. Przemierzaj kosmos na pokładzie statku kosmicznego, wahadłowca lub orbitera. Zestrzel wszystkie meteoryty, które zagrażają Ziemi lub weź udział w szaleńczym wyścigu we Wszechświecie.
Czekamy na śmiałków!