Motocykl Żużlowy

2500 zł


 Symulator motocykla żużlowego wynajem
na imprezy firmowe / sportowe / pikniki

Opis ogólny:
Symulator motocykla żużlowego to wyjątkowa atrakcja, która pozwoli uczestnikom zabawy przeżyć niezapomniane chwile na wybranym torze czarnego sportu. Konstrukcja urządzenia została oparta na autentycznym motorze żużlowym i dopieszczona w najdrobniejszych szczegółach. Dzięki temu symulator jazdy motorem żużlowym prezentuje się niezwykle profesjonalnie, a jego chromowane podzespoły przyciągają uwagę gości na imprezie i evencie. Każdy z uczestników zabawy będzie chciał stoczyć zaciętą rywalizację. Symulatory motocykli żużlowych wywołają nie jeden uśmiech na twarzy.

Symulatory żużlowe wynajem

Na potrzeby imprez i eventów, szczególnie firmowych, polecamy wynajem dwóch symulatorów żużlowych, które spinamy w jedną siecią komputerową. Ze względu na to zawodnicy mogą rozpocząć rywalizację na torze w czasie rzeczywistym. Uzupełnieniem pakietu stanowi tablica wyników LCD, na której wyświetlamy czasy najlepszych kierowców, a także zestaw rekwizytów rajdowo-wyścigowych. Na życzenie klienta symulatory motocykli żużlowych możemy obrandować. Umieszczamy na nich logo lub logotyp firmowy, a także inną reklamę w grze oraz na zewnątrz urządzenia. W przypadku imprez plenerowych symulatory żużlowe wynajmujemy z namiotami ochronnymi.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy wsiada na motor i po krótkim szkoleniu wyrusza na tor. Jego zadaniem jest jak najszybsze przejechanie czterech okrążeni toru. Do dyspozycji uczestników oddajemy największe tory żużlowe w Polsce, a wśród nich tory w miastach, takich jak: Toruń, Zielona Góra, Bydgoszcz, Tarnów, Gorzów Wielkopolski. Nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasza obsługa.


Dane Techniczne

Motocykl żużlowy – symulator:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość: 89 cm, długość: 195 cm, wysokość 170 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


Film:


Symulator jazdy motorem żużlowym


Symulatory motocykli żużlowych

Motocykle żużlowe symulatory na wynajem

Symulator motocykla wynajem - żużel na plaży

Symulator motocykla żużlowego wynajem

symulator motocykla żużlowego

symulator motocykla żużlowego

symulator motocykla żużlowego

Prowadzimy wynajem symulatorów żużlowych w całej Polsce.

Każdy może zostać żużlowcem!