Impreza świąteczna


IMPREZA Świąteczna – ZIMOWA

Opis ogólny:
Idą święta, a wraz z nimi zapotrzebowanie na świąteczne atrakcje na event!
Zestaw impreza świąteczna pomoże wejść w szczególny klimat, ponieważ dostarczy dużą dawkę rozrywki. Atrakcje zimowe dla firm na imprezę świąteczną, wigilijną czy spotkanie przedświąteczne dla pracowników zawierają prawdziwe sanie Świętego Mikołaja zaprzężone w dwa renifery. Ponadto, uczestnik eventu impreza zimowa ma szansę „zasiąść za sterami” sań i wcielić się w niezwykłą rolę dostarczyciela prezentów..

Dodatkowo platforma VR Step, która wykorzystuje najnowszą technologię VR Oculus Rift, oferuje nieograniczone możliwości rozgrywki. Dlatego gracze mogą stoczyć wirtualną bitwę na śnieżki lub uprawiać zimowe sporty. Podczas imprezy wigilijnej, goście mogą wirtualnie zjeżdżać na nartach lub jeździć na łyżwach.

ATRAKCJE NA ZIMOWĄ IMPREZĘ WYNAJEM

Oprócz tego wynajem symulatora 5D VR dostarczy solidną dawkę adrenaliny. Przeniesie wszystkich uczestników spotkania przedświątecznego na rollercoaster, który jedzie przez zimowe krainy. Każdy, kto będzie miał szansę doświadczyć porcji emocji na jakichkolwiek atrakcjach zimowych dla firm z pewnością się nie rozczaruje.

Świąteczny i świetnie wpasowujący się w klimat refleksomierz zapewni pole do rywalizacji i sprawdzenia swojego refleksu. W związku z tym trenażery jako zimowe atrakcje dla firm na imprezę wigilijną czy firmowe spotkanie przedświąteczne dopełnią zestaw „impreza świąteczna”. Zapewniamy, że wynajem atrakcji zimowych na event spełni oczekiwania, a impreza zimowa przeniesie wszystkich w klimat górski i pełen śniegu.

WYNAJEM ATRAKCJI ZIMOWYCH NA IMPREZĘ I EVENT

Sposób zabawy:
Goście mogą dowolnie korzystać ze wszystkich symulatorów rozrywkowych. Nasza obsługa przez całą imprezę pomaga uczestnikom, ponieważ dba o ich bezpieczeństwo i zapewnia sprawny przebieg zabawy na symulatorach zimowych.

Zestaw impreza świąteczna to 4 atrakcje zimowe dla firm:
 symulator Sań Świętego Mikołaja – rozdawanie paczek do kominów
–  stanowisko platforma VR Step – gry świąteczne, rzucanie śnieżkami
–  symulator 5D VR roller coaster – świąteczny
–  refleksomierz świąteczny

Dane techniczne: 
– przepustowość: 35 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 3 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 170 cm


ATRAKCJE ZIMOWE NA EVENT

ATRAKCJE ŚWIĄTECZNE NA EVENT WYNAJEM

impreza świąteczna - atrakcje świąteczne na event wynajem

impreza świąteczna - wynajem atrakcji na spotkanie świąteczne

Świąteczne atrakcje na event dla firm sprawdzą się na imprezach firmowych, spotkaniach pracowniczych w okresie świąt, imprezach rodzinnych i w centrach handlowych. Co najważniejsze zimowe atrakcje dla firm wzbudzą duże zainteresowanie wśród wszystkich gości i uczestników eventu. Sprawią, że impreza zimowa nabierze dodatkowego, a wręcz pozytywnego wydźwięku.