Duża impreza lotnicza


Imprezy lotnicze

Opis ogólny:
Najbogatszy w atrakcje i najbardziej różnorodny pakiet symulatorów lotniczych na dzień otwarty w aeroklubie, rodzinne spotkanie, zlot samolotowy i imprezę firmową. Zestaw atrakcji na duże imprezy lotnicze składa się przede wszystkim z Platformy VR 9D. Jest to innowacyjny symulator 9D, który pozwoli uczestnikom zatopić się w wirtualnej rzeczywistości, głównie dzięki goglom Oculus Rift. Drugim urządzeniem jest profesjonalny symulator lotu dla dwóch osób. Nasz instruktor na bieżąco instruuje gracza podczas realistycznego lotu samolotem nad Warszawą. Ponadto, ofertę dopełniają symulator myśliwca w podniebnej walce oraz symulator VR 5D, na których gracze mogą poczuć wrażenia towarzyszące lotowi ze spadochronem. Ostatnim urządzeniem jest symulator modeli RC z obrazem wyświetlanym przez projektor, w którym każdy będzie mógł spróbować swoich sił ze zdalnie sterowanymi modelami. Zazwyczaj impreza lotnicza to rodzinne spotkanie na pikniku czy festynie. W związku z tym atrakcje lotnicze na dzień otwarty czy zlot samolotowy są dostosowane z myślą o najmłodszych.

Sposób zabawy:
W trakcie trwania imprezy uczestnicy eventu mogą dowolnie korzystać ze wszystkich dostępnych symulatorów. Nasza obsługa dba o sprawny przebieg zabawy, przeprowadza konkursy, a w razie potrzeby służy pilotom radą i pomocą.


FILM:


 Zestaw „Duża impreza lotnicza” – 5 atrakcji:
– platforma 9D VR lotu
– 2 os. symulator lotu Pro z instruktorem
– platforma lotnicza 5D VR lotu
– VR Step z grami lotniczymi
– refleksomierz lotniczy

Dane techniczne: 
– przepustowość: 70 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 5 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 140 cm, długość 130 cm, wysokość 170 cm


Atrakcje lotnicze na event

atrakcje na imprezy lotnicze

Zazwyczaj atrakcje lotnicze uatrakcyjniają dzień otwarty, na który zaprasza Aeroklub. Ponadto, impreza lotnicza to rodzinne spotkanie na festynie podczas zlotów samolotowych. Na takim evencie nie może zabraknąć atrakcji dla dzieci, dlatego dwuosobowy symulator lotniczy i VR step z grami lotniczymi będzie dla nich odpowiedni.