Duża impreza kosmiczna

kosmiczna wirtualna rzeczywistość 9d i kosmiczny roller coaster vr wynajem


Event Kosmiczny

Opis ogólny:
„Duży event kosmiczny” to największy i najbardziej zaawansowany zestaw symulatorów w ofercie imprez o tematyce kosmicznej. Idealnie sprawdzi się podczas firmowych eventów, takich jak jubileusze, imprezy integracyjne, imprezy okolicznościowe czy pikniki rodzinne.
Główną atrakcją zestawu jest jedyna w kraju kosmiczna platforma 9D VR, dzięki której wszystkie odczucia i wrażenia są jeszcze silniejsze. W zestawie znajduje się także kosmiczna platforma VR Step, która pozwala wziąć aktywny udział w walce z robotami lub strzelaninie na futurystycznym dzikim zachodzie. Tam refleks i sokoli wzrok są wręcz niezbędne. Ponadto, kosmiczna wirtualna rzeczywistość to dodatkowe dwie atrakcje, którymi są symulatory 5D VR. Pierwszy to kosmiczny roller coaster, który zabiera uczestników zabawy na przejażdżkę, a drugi zaprasza na wyścigi superszybkich statków kosmicznych. Oprócz tego w zestawie posiadamy również automaty Arcade z grami kosmicznymi. Całości dopełnia wnoszący szczyptę rywalizacji refleksomierz kosmiczny – obowiązkowy punkt każdej imprezy.

Kosmiczny Roller Coaster

Sposób zabawy:
Wszystkie urządzenia oddajemy do dyspozycji uczestników eventu, którzy mogą swobodnie korzystać z wybranych atrakcji. Nad bezpieczeństwem oraz sprawnym przebiegiem zabawy czuwa wykwalifikowana kadra.

Zestaw „Duża impreza kosmiczna” – 8 atrakcji:
– 1 x platforma 9D VR
– 2 x symulatory 5D VR kosmiczna
– 1 x platforma VR Step
– 2 x automaty retro arcade
– 1 x refleksomierz kosmiczny

Dane techniczne: 
– przepustowość: 80 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 4 x 230V/2kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 700 cm, długość 700 cm, wysokość 170 cm

Kosmiczna wirtualna rzeczywistość

kosmiczna wirtualna rzeczywistość i kosmiczny roller coaster wynajem

impreza kosmiczna symulatory 5d vr wynajem