IMPREZA EKOLOGICZNA


EKO ATRAKCJE NA IMPREZY I PIKNIKI

Proponujemy nowoczesne, oryginalne i ekologiczne atrakcje na EKO imprezy, eventy i pikniki. Nasz EKO zestaw urządzeń rozrywkowych sprawi, że Twoi goście będą świetnie się bawić. Atrakcje, które przygotowaliśmy specjalnie na eko party czy green event ekologiczny, idealnie wpisują się w prawie każde wydarzenie związane z tematyką ochrony środowiska.

EKO PIKNIK – ATRAKCJE NA EVENT EKOLOGICZNY

Powszechnie znanym ekologicznym środkiem transportu jest rower. Proponujemy jazdę na symulatorze roweru w technologii VR, który napędzamy siłą własnych mięśni. Dzięki temu możemy wziąć udział w wyścigu kolarskim, ale również napędzać czołg i rower wodny. Dla miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu proponujemy lot na jednorożcu w leśnej krainie i jazdę konną na dzikim zachodzie. Posiadamy takie dwie ekologiczne atrakcje na imprezy i pikniki. EKO symulatory jazdy na rowerze VR w czasie rzeczywistym idealnie odwzorowują doznania towarzyszące podczas jazdy po różnych nawierzchniach i nachyleniach trasy.

Kolejną EKO atrakcją na „green event” jest symulator vr do sortowania odpadów. Poprzez zabawę każdy uczestnik uczy się poprawnej segregacji śmieci. Ponadto, możemy spróbować swoich sił w kierowaniu elektrycznym samochodem, takim jak TESLA, który emituje do atmosfery mniej szkodliwych substancji. Symulator EKO jazdy samochodem elektrycznym VR sprawdzi się między innymi na imprezach związanych z problematyką zanieczyszczonego powietrza. Polecamy także lot szybowcem naszym symulatorem lotu VR nad polem turbin wiatrowych. Fantastyczne połączenie EKO atrakcji sprawia, że latamy ekologiczną maszyną i podziwiamy piękne pola wiatrakowe.

Znakomitym uzupełnieniem wszystkich atrakcji o tematyce ekologicznej będzie gra na panelu słonecznym. Nasz refleksomierz jako panel fotowoltaiczny dodatkowo wzbogaci wystrój każdej imprezy ekologicznej, pikniku czy EKO eventu.

EKO IMPREZA FIRMOWA

Zestaw atrakcji o tematyce EKO:
– ruchomy symulator jazdy 5D VR elektrycznym samochodem
– stanowisko VR – segregacja śmieci
– ruchomy symulator lotu szybowcem 5D VR nad farmą wiatrową
– symulator jazdy na rowerze VR
– refleksomierz jako panel słoneczny

GREEN I EKO EVENT

symulator_jazdy_elektrycznym_samochodem_vr_wynajem, ekologiczne atrakcje na imprezy i pikniki

eko_symulator_vr_wynajem jako atrakcje na pikniki ekologiczne

eko_symulator_vr_wynajem

atrakcje na pikniki ekologiczne

atrakcje na green i eko event ekologiczny

atrakcje na green i eko event

atrakcje na green i eko event

symulator_wysypiska_smieci_vr_wynajem

Bez wątpienia wszyscy goście przeżyją wiele niezapomnianych chwil.
Atrakcje na green czy EKO event ekologiczny z pewnością zachwycą Twoich gości.