Średnia impreza rajdowa

symulatory rajdowe wrc vr wynajem


Impreza rajdowa – średnia

Średnia impreza rajdowa – profesjonalna usługa wynajmu symulatorów rajdowych WRC VR wraz z obsługą. Kierujemy ją do średnich i dużych firm zainteresowanych organizacją eventu firmowego. Zależnie od rodzaju oraz tematyki imprezy do dyspozycji uczestników oddajemy symulatory WRC, na których możemy spróbować swoich sił jeżdżąc różnego typu samochodami rajdowymi. To idealny pomysł na imprezę firmową, imprezę integracyjną, piknik rodzinny czy niecodzienne obchody jubileuszowe.

Symulatory rajdowe VR wynajem

Opis ogólny:
Uczestników eventu zapraszamy do spróbowania swoich sił w wirtualnym wyścigu na trasie Poznań, Kielce lub innym torze wyścigowym.
Atutem naszych symulatorów jest fakt, iż symulatory wrc mogą być ze sobą połączone za pomocą sieci WiFi, co umożliwia zorganizowanie wyścigu dla dwóch zawodników na tym samym torze jednocześnie.

Ponadto usługa obejmuje opiekę tematycznie przebranej obsługi, która przez cały czas nadzoruje zabawę i udziela niezbędnych wskazówek. Do tego scenografia rajdowa, w której skład wchodzi podium zwycięzcy, beczki i flagi urozmaicą event. Symulatory rajdowe VR na wynajem to pakiet profesjonalnych atrakcji, które zachwycą Państwa gości.
W ramach obsługi imprez plenerowych zapewniamy również namiot ochronny, który umożliwia korzystanie z urządzeń niezależnie od warunków pogodowych.

Sposób zabawy:
Przez 8 godzin zapraszamy uczestników imprezy do zabawy na naszych symulatorach. Następnie osiągnięte wyniki zapisujemy na tablicy wyników. Potem najlepsi kierowcy biorą udział w wyścigu finałowym, a nazwiska przekazujemy organizatorowi imprezy. Po zaciętej rywalizacji zwycięzcy mogą stanąć na naszym podium i wykonać pamiątkowe zdjęcia.

Całościowy czas zabawy: 8 godzin.
Czas indywidualnego przejazdu: 3-5 minut.


Film:


Zestaw „Średnia impreza rajdowa” – 5 atrakcji:
– 4 x symulator rajdowy ruchomy z panoramicznym obrazem
– pit – stop – szybkie odkręcanie koła
– refleksomierz rajdowy – batak
– tablica z wynikami LCD 32”
– scenografia (beczki rajdowe 2 szt., flagi rajdowe 2 szt., podium zwycięzcy)
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne: 
– przepustowość: 30 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 5 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


WYNAJEM SYMULATORÓW WRC

impreza rajdowa dla firm

impreza rajdowa i symulatory wrc