Impreza morska

impreza w stylu morskim


Impreza morska

 

Zestaw symulatorów „Impreza Morska” zawiera wodne atrakcje VR, które są idealnym wyborem na event morski czy imprezę tematyczną, a także dowolny event firmowy – okolicznościowy, integracyjny czy rodzinny piknik.
Do dyspozycji uczestników zabawy oddajemy wodne atrakcje VR. W szczególności polecamy symulator nurkowania VR, który pozwoli uczestnikom wcielić się w rolę nurka i podejrzeć podwodne życie rafy koralowej. Drugą atrakcją na event morski jest symulator motorówki, który bierze udział w emocjonującym wyścigu superszybkich łodzi – prawdziwa gratka dla miłośników adrenaliny. Impreza w stylu morskim zawiera również platformę VR Step, dzięki której gracz zanurzy się w interaktywny, podwodny świat. Tam musi zbadać wrak zatopionego okrętu. Ponadto, może spotkać się oko w oko z majestatycznym płetwalem błękitnym. Ostatnią atrakcją w zestawie jest morski refleksomierz, dzięki któremu uczestnicy zabawy będą mogli sprawdzić swój refleks.

Event morski

Sposób zabawy:
Uczestnicy eventu mogą swobodnie korzystać z wszystkich dostępnych atrakcji. Nasza obsługa, przez cały czas trwania imprezy dba o bezpieczną i dobrą zabawę wszystkich uczestników.

Wodne atrakcje VR


Zestaw „Impreza morska VR” – 4 atrakcje:
– stanowisko VR – nurkowanie
– ruchoma platforma 5D VR – roller coaster na bezludnej wyspie
– ruchoma platforma 5D VR – symulator motorówki
– refleksomierz morski

Dane techniczne: 
– przepustowość: 40 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 3 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 170 cm


Impreza w stylu morskim