Średnia impreza kosmiczna


IMPREZA KOSMICZNA

Opis ogólny:
Zestaw „średnia impreza kosmiczna” to propozycja, którą kierujemy do średnich i dużych przedsiębiorstw zainteresowanych organizacją eventów firmowych o tematyce futurystycznej. Nasz kosmiczny zestaw idealnie sprawdzi się podczas imprez tematycznych, pikników rodzinnych oraz imprez integracyjnych.

W skład pakietu wchodzi innowacyjna platforma wirtualnej rzeczywistości VR Step. Dzięki niej uczestnicy zabawy mogą wziąć aktywny udział w walce z robotami lub strzelaninie na futurystycznym dzikim zachodzie. W obu przypadkach gracze będą musieli wykazać się refleksem i sokolim wzrokiem. Uzupełnieniem atrakcji z zakresu wirtualnej rzeczywistości stanowią dwie platformy 5D VR. Pierwsza zabierze uczestników zabawy na zapierającą dech w piersiach przejażdżkę roller coaster po kosmicznym bezkresie. Natomiast druga na emocjonujący wyścig superszybkich statków kosmicznych.

Impreza science fiction to również automaty zręcznościowe Arcade z grami o tematyce kosmicznej, a jako dodatek proponujemy kosmiczny refleksomierz, który stanowi świetne uzupełnienie całego pakietu.

Sposób zabawy:
Goście mogą dowolnie korzystać ze wszystkich urządzeń. Nasza obsługa przez cały czas trwania imprezy dba o bezpieczeństwo i sprawny przebieg zabawy na symulatorach, a w razie potrzeby służy uczestnikom pomocą.

KOSMICZNY ZESTAW ATRAKCJI

Zestaw „średnia impreza kosmiczna” – 6 atrakcji:
– platforma VR Step
– 2 x platforma 5D VR kosmiczna
– 2 x automat retro arcade
– refleksomierz kosmiczny

Dane techniczne: 
– przepustowość: 50 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
– zasilanie: 3 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 500 cm, długość 500 cm, wysokość 170 cm


IMPREZA SCIENCE FICTION

innowacyjna platforma wirtualnej rzeczywistości na impreza science fiction

Innowacyjna platforma wirtualnej rzeczywistości i automaty zręcznościowe Arcade dodadzą charakteru kosmicznej imprezie.