Mała Impreza F1

symulatory jazdy f1 wynajem


WYNAJEM SYMULATORA F1


Mała impreza F1
 skierowana jest przede wszystkim do osób, które planują i organizują firmowe eventy. Symulator f1 wynajem sprawdzi się także na imprezach integracyjnych, piknikach firmowych czy imprezach okolicznościowych.

Opis ogólny:
Dla miłośników motoryzacji i fanów zmagań Formuły 1 z pewnością symulatory F1 będą świetną rozrywką na evencie. Proponujemy wynajem dwóch urządzeń, ponieważ mogą zostać spięte we wspólną sieć. W związku z tym między zawodnikami istnieje możliwość rozegrania wyścigu. Oczywiście zawodnicy ścigają się na tym samy torze, a wyniki są prezentowane na tablicy wyników LCD. Dodatkowo do zestawu atrakcji dokładamy wystrój rajdowy. W jego skład wchodzą beczki, flagi, ale przede wszystkim podium zwycięzcy. Po przeprowadzonym konkursie na najlepszego kierowcę, laureaci będą mogli stanąć na podeście, a następnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a na imprezy plenerowe specjalistyczne namioty ochronne, dzięki którym uczestnicy imprezy mogą się bawić niezależnie od aury.

Sposób zabawy:
Jak już wspomnieliśmy, w przypadku zainteresowania osoby organizującej imprezy F1, możemy przeprowadzić konkurs na najlepszego kierowcę.

Eliminacje: Przez 2-3 godziny, gdy uczestnicy pokonują trasę w określonym czasie to są one zapisywane na tablicy TV. Potem prowadzący imprezę ogłasza listę finalistów (3-4 osoby) i zaprasza na wyścig finałowy.
Finał: Następnie wyłaniamy zdobywców 1, 2 i 3 miejsca. Po ostatnim wyścigu wreszcie następuje uroczysta dekoracja zwycięzców.*

Po wyścigu urządzenia pozostają do dyspozycji innych uczestników imprezy. Ponadto zasady korzystania z atrakcji ustalamy z organizatorem przed rozpoczęciem eventu.

Wynajem symulatorów F1 z pewnością zagwarantuje dużo pozytywnych emocji.

*Oferta nie obejmuje nagród dla zwycięzców konkursu.


Film:


Zestaw „Mała impreza F1” to 2 atrakcje:
– 2 x symulator F1 ruchomy z panoramicznym obrazem
– tablica z wynikami LCD 32”
– scenografia F1 (beczki 2 szt., flagi 2 szt., podium zwycięzcy)
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne:
– przepustowość: 20 osób/1h
– czas pracy na imprezie F1: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
– zasilanie: 3 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


WYNAJEM SYMULATORÓW F1

wynajem symulatora f1

impreza f1