Mała Impreza F1

symulatory jazdy wynajem


WYNAJEM SYMULATORA F1


Mała impreza F1
 skierowana jest przede wszystkim do osób, które planują i organizują firmowe eventy. Symulator f1 wynajem sprawdzi się także na imprezach integracyjnych, piknikach firmowych czy imprezach okolicznościowych.

Opis ogólny:
Dla miłośników motoryzacji i fanów zmagań Formuły 1 z pewnością symulatory F1 wynajem będą świetną rozrywką na event. Proponujemy wynajem dwóch urządzeń, ponieważ mogą zostać spięte we wspólną sieć. W związku z tym między zawodnikami istnieje możliwość rozegrania wyścigu. Oczywiście zawodnicy ścigają się na tym samy torze, a wyniki są prezentowane na tablicy wyników LCD. Dodatkowo do zestawu atrakcji wynajem symulatorów F1 dokładamy wystrój rajdowy. W jego skład wchodzą beczki, flagi, ale przede wszystkim podium zwycięzcy. Po przeprowadzonym konkursie na najlepszego kierowcę, laureaci będą mogli stanąć na podeście, a następnie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, a na imprezy plenerowe specjalistyczne namioty ochronne, dzięki którym uczestnicy imprezy mogą się bawić niezależnie od aury.

Sposób zabawy:
Jak już wspomnieliśmy, w przypadku zainteresowania osoby organizującej imprezy F1 możemy przeprowadzić konkurs na najlepszego kierowcę.

Eliminacje: Przez 2-3 godziny, gdy uczestnicy pokonują trasę w określonym czasie to są one zapisywane na tablicy TV. Potem prowadzący imprezę ogłasza listę finalistów (3-4 osoby) i zaprasza na wyścig finałowy do symulator f1 wynajem.
Finał: Następnie wyłaniamy zdobywców 1, 2 i 3 miejsca. Po ostatnim wyścigu wreszcie następuje uroczysta dekoracja zwycięzców.*

Po wyścigu urządzenia pozostają do dyspozycji innych uczestników imprezy. Ponadto zasady korzystania z atrakcji ustalamy z organizatorem przed rozpoczęciem eventu.

Wynajem symulatorów F1 z pewnością zagwarantuje dużo pozytywnych emocji.

*Oferta nie obejmuje nagród dla zwycięzców konkursu.


Film:


Zestaw „Mała impreza F1” to 2 atrakcje:
– 2 x symulator F1 ruchomy z panoramicznym obrazem
– tablica z wynikami LCD 32”
– scenografia F1 (beczki 2 szt., flagi 2 szt., podium zwycięzcy)
– rozgrywki pomiędzy uczestnikami

Dane techniczne:
– przepustowość: 20 osób/1h
– czas pracy na imprezie F1: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
– zasilanie: 3 x 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 98 cm, wysokość 170 cm
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 89 cm, długość 195 cm, wysokość 170 cm


WYNAJEM SYMULATORÓW F1

F1 SYMULATOR WYNAJEM

impreza f1

WYNAJEM F1 SYMULATOR

impreza f1

Symulatory F1 wynajem mogą być użytkowane zarówno przez osoby dorosłe i dzieci.