Duża Impreza – BHP Jazdy


Eventy BHP w zakładzie pracy, na pikniku, festynie, imprezie plenerowej

Opis ogólny:
„Duże eventy – BHP jazdy” to największy i najbogatszy pakiet atrakcji edukacyjnych związanych z bezpieczną jazdą. Bardzo dobrze sprawdzi się podczas imprez motoryzacyjnych, imprez plenerowych, a także dużych eventów poświęconych problematyce bezpieczeństwa na drogach. Pokaz symulatorów szkoleniowych to oryginalne atrakcje eventowe na dzień bezpieczeństwa.

W ramach dostępnych atrakcji oferujemy dwuosobowy symulator dachowania samochodu, który umożliwia „przeżycie” dachowania w bezpiecznych i kontrolowanych warunkach. W pakiecie znajdzie się także symulator zderzenia pojazdu z betonową ścianą, który przybliży uczestnikom zabawy odczucia i uczucia towarzyszące zderzeniom z przeszkodami oraz innymi pojazdami. Dla kontrastu – ruchomy symulator bezpiecznej jazdy VR, który dzięki specjalistycznym siłownikom wiernie odzwierciedla przeciążenia, jakim poddawany jest samochód w trakcie jazdy. Atrakcje edukacyjne na eventy to także szereg mniejszych urządzeń, takich jak refleksomierz sprawdzający koordynację ruchową i refleks uczestników, alkogogle symulujące stan upojenia alkoholowego, symulator wystrzelenia poduszki powietrznej oraz PitStop, czyli symulator szybkiej wymiany koła.

Oryginalne atrakcje eventowe

Do zestawu „atrakcje na dzień bezpieczeństwa” dokładamy symulator jazdy na motorze i symulator jazdy na rowerze. Urozmaicą one pokaz symulatorów szkoleniowych.

Oferta obejmuje obsługę urządzeń. Wykwalifikowana kadra czuwa nad prawidłowym przebiegiem zabawy oraz bezpieczeństwem uczestników korzystających z naszych atrakcji.

Sposób zabawy:
Podczas trwania eventu uczestnicy zabawy mogą bez ograniczeń korzystać z wszystkich atrakcji. Pracownicy firmy Vreal zadbają o ich bezpieczeństwo oraz komfort zabawy, jak również dopowiedzą na wszelkie pytania dotyczące bezpieczeństwa na drodze.

Czas pracy urządzeń: 8 godzin


FILM:


Zestaw „Duża impreza – BHP jazdy” – 9 atrakcji:
– symulator dachowania
– symulator zderzenia
– pokaz airbag sym
– symulator bezpiecznej jazdy 5D VR
– pit-Stop – Car
– symulator jazdy motocyklem
– symulator jazdy rowerem VR
– alkogogle
– refleksomierz
– 2 x namiot pod urządzenia (3×6)

Dane techniczne:
– przepustowość: 150+ osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
– zasilanie 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
– wymiary po rozłożeniu: 20 x 5 m

Uwagi:
Symulator dachowania oraz zderzeń przeznaczony jest dla osób powyżej 16 lat.


Atrakcje edukacyjne na eventy

BHP jazdy atrakcje edukacyjne i eventowe wynajem na eventysymulator bezpiecznej jazdy 5d vr wynajem

Symulatory na wynajem na imprezę - bolid f1, motocykl

symulator jazdy na rowerze vr wynajem

oryginalne atrakcje edukacyjne i eventowe bhp , pokaz symulatorów szkoleniowych