Mała impreza – BHP jazdy


Oferta atrakcji na imprezy, festyny, eventy

Opis ogólny:
„Mała impreza – BHP jazdy” to najmniejszy z naszych zestawów edukacyjnych. Świetnie sprawdzi się podczas niewielkiej imprezie firmowej, plenerowej, pikniku rodzinnego, a także jako atrakcje podczas targów motoryzacyjnych.
Zestaw obejmuje cztery wysokiej jakości urządzenia eventowe – symulatory bezpieczeństwa jazdy. Pierwszym z nich jest dwuosobowy symulator dachowania, dzięki któremu kierowca wraz z pasażerem będą mogli doświadczyć na własnej skórze tego, co dzieje się z ludzkim ciałem w trakcie dachowania samochodu. Drugim jest symulator zderzeń imitujący uderzenie samochodu w przeszkodę  z prędkością ok. 8km/h. W zestawie nie zabraknie również niezwykle zabawnej, acz pouczającej atrakcji, jaką są Alkogogle imitujące stan upojenia alkoholowego. Zestaw dopełnia refleksomierz, dzięki któremu każdy kierowca będzie mógł sprawdzić swój refleks.

Atrakcje na imprezy plenerowe

Oferta atrakcji na imprezy obejmuje opiekę wykwalifikowanej obsługi, która przez cały czas trwania imprezy czuwa nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem zabawy, a także odpowiada na wszelkie pytania uczestników.

Sposób zabawy:
Przez cały czas trwania imprezy uczestnicy zabawy mogą korzystać z wszystkich dostępnych urządzeń eventowych i atrakcji. W przypadku alkogogli proponujemy rozegranie konkursu. Zadaniem uczestników konkursu jest przejście slalomem między pachołkami Wygrywa uczestnik, któremu pokonanie dystansu od linii startu do mety zajmie najmniej czasu.

Czas pracy urządzeń: 8 godzin.


FILM:

 


Zestaw „mała impreza BHP” – 4 atrakcje:
– symulator dachowania „SMART”
– symulator zderzeń
– alkogogle
– refleksomierz
– namiot 3×3

Dane techniczne:
– przepustowość: 50+ osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
– zasilanie 230V/1kW – zwykłe gniazdko
– wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
– wymiary po rozłożeniu: 10 x 5 m

Uwagi:
Symulator dachowania oraz zderzeń przeznaczony jest dla osób powyżej 16 lat.


Symulatory bezpieczeństwa jazdy

impreza bhp