Symulator tramwaju

symulator motorniczego tramwaju wynajem

3900 zł


Symulator jazdy tramwajem wynajem
eventy firmowe / festyny / targi 

Większość z nas marzyła o tym, aby choć na chwilę zostać kierowcą autobusu bądź tramwaju. Jedni lubią podróżować od przystanku do przystanku, a drudzy uważają tramwaj za najszybszy i najwygodniejszy sposób przemieszczania się. Nasz symulator kierowcy tramwaju na wynajem będzie odpowiedni dla każdego. Umożliwiamy bardzo emocjonujący przejazd pojazdem szynowym. Symulator na wynajem pozwoli nam wcielić się w role motorniczego i poprowadzić jeden z metalowych składów, który przejeżdża przez wiele miejskich uliczek. Wystarczy pamiętać o pasażerach czekających na przystankach i dzwonku ostrzegawczym, a także uważać na zamyślonych pieszych i kierowców samochodów. Proponujemy wynajem symulatora jazdy tramwajem na różne spotkania i wydarzenia branżowe. Sprawdzi się na corocznych targach transportu zbiorowego i Dniach Transportu Publicznego oraz zabawi Waszych gości na wszelkiego typu eventach miejskich. Posiadamy cały zestaw oryginalnych atrakcji na imprezy o tematyce transportowej, motoryzacyjnej, kolejowej i spedycyjnej.

 

Symulator motorniczego wynajem

Jako jedyni posiadamy symulatory dwuosobowe, dzięki którym dwie osoby bawią się jednocześnie na przykład rodzic z dzieckiem. Obok motorniczego może również usiąść nasz instruktor, który przeprowadzi krótkie szkolenie. Gdy nowy kierowca tramwaju zapozna się z panelem sterowania, może zwolnić hamulec i uruchomić krótki sygnał, jaki informuje pasażerów, że drzwi zostaną zamknięte oraz że nie wolno już wsiadać i wysiadać z pojazdu. Następnie motorniczy może ruszać na najbliższy przystanek, gdzie czekają zniecierpliwieni pasażerowie. Podczas zabawy uczestnik zmierza do celu z pomocą systemu nawigacji GPS. W czasie podróży w naszym symulatorze na wynajem czekają na kierowcę tramwaju wyzwania i różne niebezpieczne sytuacje drogowe. Po dotarciu do miejsca docelowego należy zaparkować tramwaj w wyznaczonym miejscu.


Dane techniczne

Symulator tramwaju:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 150 kg
Wymiary do transportu: szerokość 144 cm, długość 110 cm, wysokość 165 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 210 cm, wysokość 165 cm
Uwagi: wymagany jest ciąg komunikacyjny (drzwi, winda, korytarz) o szerokości min: 110 cm


Atrakcje związane z transportem
zbiorowym i publicznym

Na imprezy i eventy związane z tematyką transportu zbiorowego, publicznego czy komunikacji miejskiej oddajemy do dyspozycji oryginalne atrakcje jakimi są dwa podwójne symulatory. Na jednym wydarzeniu może bawić Waszych gości symulator tramwaju i pociągu lub autobusu i metra. Sprostamy każdej wymyślonej przez Was konfiguracji. W czasie oczekiwania na zabawę na symulatorach inne osoby mogą skorzystać z refleksomierza, który możemy obrandować dowolną grafiką i logo firmowym.

oryginalne atrakcje na imprezy