Trenażer

990 zł


Trenażer wynajem
imprezy / festyny / szkolenia bhp 

Opis ogólny:
Refleksomierz to jedno z bardziej interesujących urządzeń wchodzących w skład pakietu Bezpieczny weekend. Trenażer na wynajem służy do badania koordynacji ruchowo-wzrokowej, a także spostrzegawczości, szybkości podejmowania decyzji, zdolności koncentracji uwagi i odporności na zmęczenie. Ponadto, nasz symulator mierzenia czasu reakcji jest wiernym odpowiednikiem aparatu krzyżowego, który jest wykorzystywany przez lekarzy medycyny pracy. Na symulator refleksu możemy nałożyć dowolną tablicę reklamową z logiem lub logotypem klienta. Trenażer czasu reakcji został wyposażony w dotykowe lampki, które zapewniają komfort użytkowania w trakcie zabawy.

Symulator refleksu

W wielu dziedzinach sportowych i zawodowych refleks, a także szybkość reakcji jest niezbędna. Z trenażerem każdy może poprawić swój czas odruchu. Dzięki temu symulator refleksu korzystnie wpływa na procesy percepcyjne i aktywność ruchową. Mogą z niego korzystać zarówno dorośli jak i młodsi. W przypadku chęci zorganizowania pikniku lub festynu, nasze symulatory możemy ustawić pod zadaszeniem. Ochronią urządzenia nie tylko przed deszczem, ale i nadmiernym nasłonecznieniem.

Sposób zabawy:
Zabawa z refleksomierzem polega na jak najszybszym gaszeniu losowo zapalających się lampek. Czas trwania zabawy to 60 sekund. Następnie po upływie 1 minuty końcowy wynik wyświetla się na dużej tablicy. Trenażer na wynajem świetnie sprawdza się jako urządzenie do przeprowadzania konkursów i pojedynków.


FILM:


DANE TECHNICZNE

Refleksomierz:
Przepustowość: 50 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/0,5 kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 30kg
Wymiary do transportu: szerokość 125 cm, długość 15 cm, wysokość 200 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 125 cm, długość 100 cm, wysokość 200 cm


Refleksomierz wynajem

Refleksomierz trenażer

Refleksomierz wynajem – symulator mierzenia czasu reakcji

symulator refleksu wynajem

Zbadaj swój czas reakcji