F1 symulator

7900 zł


Symulator F1 wynajem na
Imprezy firmowe / eventy / pikniki 

Opis ogólny:
Symulator F1 stanowi wierną kopię bolidu ze stajni F1 Mercedes. Urządzenie zostało wykonane w skali 1:1. Dzięki czemu może być wykorzystywane jako symulator bolidu F1 na wynajem, a także profesjonalny samochód wystawowy. Uczestnicy zabawy mogą ścigać się na wszystkich oficjalnych torach Formuły 1, a nawet na trasach takich jak Tor Poznań czy Tor Kielce. Oprócz tego zawodnicy podczas imprezy mogą wziąć udział w konkursie o tytuł najszybszego kierowcy na torze. Istnieje możliwość regulacji poziomu trudności gry tak, aby z atrakcji mogli korzystać zarówno dorośli miłośnicy wyścigów, jak i dzieci. Ponadto nad prawidłowym przebiegiem zabawy czuwa nasz instruktor.

Sposób Zabawy:
Uczestnik zajmuje miejsce za kierownicą. Następnie po upewnieniu się, że pedał gazu i hamulca znajdują się w odpowiedniej odległości, nasza obsługa uruchamia symulator jazdy bolidu F1 wynajem. W wariancie standardowym zabawa składa się z dwóch okrążeń – pierwszego zapoznawczego i drugiego konkursowego. Istnieje możliwość zmiany liczby okrążeń. Czas przejazdu 3-4 minuty.


Dodatki na imprezę F1

Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz profesjonalne rekwizyty, dzięki którym uczestnicy zabawy poczują się jak na prawdziwym torze Formuły 1. Dodatkowo dysponujemy m.in.: namiotami, pucharami, podium, postaciami kierowców oraz refleksomierzami i trenażerami czasu reakcji.

Zapraszamy również do skorzystania z oferty Impreza F1. Oferta obejmuje wynajem kilku symulatorów jazdy wraz z oprawą graficzną i wystrojem wnętrza oraz wieloma interesującymi konkursami dla uczestników.


Dane techniczne

F1 Symulator w skali 1:1:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 400 kg (nie niszczy parkietu)
Wymiary do transportu: szerokość 160 cm, długość 450 cm, wysokość 120 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 180 cm, długość 500 cm, wysokość 120 cm
Uwagi: Do montażu urządzenia w pomieszczeniach wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości minimum 160 cm, bez schodów (ewentualnie pojedyncze stopnie).


 Symulator jazdy F1 VR wynajem


Wynajem F1 Symulatora VR

Bolid F1

F1 wynajem

Formula symulator

Symulator F1 w skali 11

Postacie f1 Kubica

Symulator F1 wynajem

Mercedes F1 imprezy