Air Bag Sym

1900 zł


Symulator Air Bag wynajem
imprezy firmowe / szkolenia bhp / pikniki

Opis ogólny:
AirBag Sym to profesjonalny symulator wybuchu poduszki powietrznej, którego głównym zadaniem jest zademonstrowanie procesu wystrzeliwania poduszki bezpieczeństwa. Dzięki urządzeniu air bag wynajem każdy ma możliwość doświadczenia huku wystrzeliwanej poduszki. Ponadto poczuje generowane w trakcie tego procesu ciepło i przekona się z jak niesamowitą prędkością wybucha poduszka w trakcie zderzenia. Symulator poduszki bezpieczeństwa ma pobudzić wyobraźnię ludzi i ukształtować pozytywne postawy kierowców.

Symulator poduszki powietrznej

Nad bezpieczeństwem pokazu czuwa nasz instruktor. Dodatkowo symulator poduszki bezpieczeństwa budzi wiele emocji na imprezach. Sam wybuch jest szybki i głośny, dlatego wzbudza duże zainteresowanie na eventach, festynach i piknikach. Air bag jest mobilną atrakcją.

Sposób zabawy:
W trakcie trwania eventu w półtoragodzinnych odstępach czasu wybucha 5 poduszek powietrznych. Istnieje możliwość wystrzeliwania poduszek przez samych uczestników zabawy. Wystrzelone poduszki są rozdawane chętnym uczestnikom na pamiątkę.


Film:


Dane Techniczne

Symulator poduszki powietrznej:
Przepustowość: 5 prezentacji (wystrzałów)
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (15 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 20kg
Wymiary do transportu: szerokość 80 cm, długość 30 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 80 cm, długość 80 cm, wysokość 150 cm


Symulator wybuchu poduszki powietrznej

Air Bag Poduszka powietrzna wynajem na imprezy

Poduszka powietrzna wynajem na imprezy

symulator poduszki powietrznej

Pokaz wybuchu poduszki powietrznej może zostać wykorzystany nie tylko podczas szkoleń z bezpiecznej jazdy. Symulator airbag świetnie sprawdzi się na imprezach firmowych, masowych, a także na targach motoryzacyjnych.