Sym. jazdy miejskiej

2500 zł


Symulator jazdy miejskiej VR wynajem
imprezy firmowe / pikniki / festyny


Opis ogólny:
Symulator jazdy miejskiej na wynajem to urządzenie, które wymaga od śmiałków znajomości przepisów ruchu drogowego i umiejętności poruszania się w ruchu ulicznym wspólnie z innymi uczestnikami. W trakcie zabawy szczególną uwagę zwracamy na przestrzeganie przepisów i stosowanie się do znaków drogowych, ale to jeszcze nie wszystko. Edukacyjny symulator samochodowy posiada wirtualne miasto, które jest pełne skrzyżowań, rond, obwodnic oraz różnorodnych sytuacji losowych. Oprócz tego w czasie gry mogą zmienić się warunki pogodowe, z którymi na co dzień muszą sobie radzić kierowcy. W urządzeniu wykorzystaliśmy realistyczny model zachowania się samochodu. Symulator jazdy po mieście na wynajem jest także dostępny w wersji VR.

Edukacyjny symulator samochodowy VR

Z urządzenia mogą korzystać zarówno osoby posiadające prawo jazdy jak i te, które chcą zmierzyć się z ruchem ulicznym. Symulator do nauki jazdy na wynajem został przygotowany z myślą o doskonaleniu umiejętności, a także nauce przyszłych kierowców. Dodatkowo nasza obsługa cały czas czuwa nad przebiegiem szkolenia i udziela niezbędnych instrukcji. Poza tym symulator jazdy po mieście na wynajem cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i wywołuje ogromne emocje na wszelkiego rodzaju imprezach motoryzacyjnych.

Symulator ekojazdy VR wynajem

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom. W związku z tym symulator jazdy po mieście daje możliwość przejażdżki ekologicznym pojazdem. Ze względu na środowisko symulator ekojazdy na wynajem pozwoli nam poczuć jak prowadzi się pojazd, który emituje mniej szkodliwych substancji do atmosfery.


Sposób zabawy:
Uczestnik zasiada za kierownicą wirtualnego samochodu. Następnie wyrusza w drogę po wirtualnym mieście. Jego zadaniem jest przejechanie ok. 3 km w gęstym ruchu ulicznym bez punktów karnych. Każde wykroczenie jest karane punktami karnymi. Uczestnik, który zdobędzie powyżej 21 punktów karnych kończy zabawę. System umożliwia przeprowadzenie konkursu na najbezpieczniejszego kierowcę.


Film:


Dane techniczne

Symulator jazdy miejskiej:
Przepustowość: 10 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Symulator jazdy po mieście VR wynajem

symulator bezpiecznej jazdy vr wynajem

edukacyjny Symulator samochodowy nauki jazdy wynajem

edukacyjny Symulator jazdy vr wynajem Łódź

Symulator do nauki jazdy wynajem

Symulatory bezpiecznej jazdy Warszawa, edukacyjny symulator samochodowy

symulator ekojazdy wynajem

Jak dobrym kierowcą jesteś?