Symulator dachowania


Symulator dachowania wynajem
imprezy / festyny / pikniki /eventy


Opis ogólny:
Symulator dachowania to jedno z najciekawszych i zarówno budzących największe emocje urządzeń w pakiecie Bezpieczny weekend. Symulator wypadku drogowego pozwala uczestnikom zabawy na bezpieczne „dachowanie”. Ponadto symulacja dachowania wynajem to fizyczne doświadczenie tego, co dzieje się z ludzkim ciałem i samym pojazdem w trakcie wypadku. Śmiałkowie przekonają się również, dlaczego wożenie we wnętrzu samochodu całej masy luźno porozrzucanych przedmiotów jest niebezpieczne. Aby im to umożliwić i pokazać, w naszym symulatorze „porzuciliśmy” piłeczkę tenisową, portfel i kilka plastikowych butelek.

BEZPIECZNA JAZDA na imprezy

 

Każda symulacja dachowania wynajem ma przede wszystkim uzmysłowić kierowcom i pasażerom, że zapinanie pasów bezpieczeństwa to priorytet. Gdy symulator wypadku drogowego obraca się wokół własnej osi, niezabezpieczone przedmioty uderzają w nas. Dopiero po przeżyciu symulacji dachowania ludzie wreszcie uświadamiają sobie, jakie zagrożenie powodują luźno leżące przedmioty. Ze względu na to stworzyliśmy całą gammę produktów pod hasłem Bezpieczna Jazda.

SYMULACJA DACHOWANIA WYNAJEM


Sposób zabawy:
Po wejściu do symulatora uczestnik zabawy bezpieczna jazda zapina pasy. Następnie nasza obsługa upewnia się, iż zostały one poprawnie zapięte. Potem symulator dachowania wynajem zostaje włączony. Pojazd okręca się wokół własnej osi z bezpieczną prędkością ok. 6 obrotów na minutę. Ponadto urządzenie może zostać w każdej chwili zatrzymane. Jednorazowo z urządzenia mogą korzystać dwie osoby. Czas trwania zabawy wynosi ok. 3 min.


DANE TECHNICZNE


Symulator dachowania wynajem:

Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Wymiary do transportu: szerokość 217 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 260 cm, długość 520 cm, wysokość 230 cm
Uwagi: Z urządzenia mogą korzystać osoby pow. 16 roku życia!


Film:


SYMULATOR WYPADKU DROGOWEGO

Symulator dachowania imprezy dla firm

Symulator dachowania cena

Symulator dachowania impreza dla PZU Cargo

Przeżyj bezpieczne dachowanie


REGULAMIN

Głównym zadaniem urządzeń wchodzących w skład pakietu Bezpieczny weekend – symulatora dachowania i symulatora zderzeń – jest podnoszenie świadomości uczestników zabawy.

  1. Z urządzeń mogą korzystać osoby powyżej 16 roku życia.
  2. Korzystanie z urządzeń odbywa się na własne ryzyko i odpowiedzialność.
  3. Korzystanie z urządzeń może wiązać się z ryzykiem występowania skutków ubocznych: drobnych urazów takich jak zadrapania i siniaki, zawrotów głowy i omdleń.
  4. Z urządzeń nie mogą korzystać: kobiety w ciąży, osoby cierpiące na schorzenia, które w wyniku korzystania z urządzeń mogą mieć negatywne następstwa oraz osoby będące pod nadmiernym wpływem alkoholu.
  5. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia jedzenia i napojów do urządzeń oraz żucia gumy w trakcie korzystania z urządzeń.
  6. Obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia do urządzeń ostrych i ciężkich przedmiotów, w tym biżuterii i telefonów komórkowych, które mogą prowadzić do wystąpienia urazów.
  7. Przed i w trakcie korzystania z urządzeń obowiązuje bezwzględny nakaz postępowania zgodnie z poleceniami obsługi urządzenia.
  8. Obsługa urządzenia oraz organizator imprezy nie ponoszą odpowiedzialności za zgubione przez uczestników zabawy przedmioty.

Uwaga!
Przed skorzystaniem z urządzenia zastanów się, czy nie będzie to miało negatywnych skutków dla Twojego zdrowia. Koniecznie upewnij się, że masz dobrze zapięte pasy!!!


Z naszym symulatorem dachowania docieramy do miast, takich jak: Warszawa, Gdynia, Gdańsk, Poznań, Łódź, Katowice, Kraków i wiele innych.
W razie wszelkich pytań lub wątpliwości dotyczących transportu urządzenia prosimy o kontakt telefoniczny: 501 807 007.