Stanowisko VR – BHP

1900 zł


Crash test VR wynajem
imprezy firmowe / pikniki / festyny 

Opis ogólny:
Symulator crash test VR na wynajem to jedno z najciekawszych, a zarazem budzących najsilniejsze emocje urządzeń wchodzących w skład pakietu Bezpieczna Jazda i Bezpieczny weekend. Samochodowy crash test VR to klasyczna symulacja zderzenia czołowego pojazdu z betonową ścianą przy prędkości 50 km na godzinę. Dodatkowego smaczku zabawie dodaje możliwość porównania wytrzymałości samochodów produkowanych w latach 80’ ze współczesnymi. Symulator zderzenia czołowego VR to obowiązkowa pozycja na imprezach BHP, a także eventach związanych z bezpieczeństwem na drodze.

Symulator przejscia przez ulicę VR

Każdy nie narażając zdrowia i życia może wcielić się w rolę manekina testującego wytrzymałość pojazdów. Wszystko odbywa się w bardzo realistycznych warunkach, ponieważ symulator zderzenia czołowego jest ruchomy i wyposażony w najnowsze gogle VR. Samochodowy crash test wynajem działa na wyobraźnię.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce na ruchomym fotelu kierowcy i łapie kierownicę. Nasza obsługa pomaga w prawidłowym założeniu hełmu Oculus Rift VR. Następnie włączany jest program, który rozpędza wirtualny samochód do prędkości 50 km/h i uderza nim o ścianę. Czas seansu dla jednej osoby wynosi ok. 4 min.


Dane Techniczne

Symulator Crash Test:
Przepustowość: ok. 15 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


Symulator zderzenia czołowego

crash-test

crash-test

Uwaga zderzenie!