Alkogogle


Alkogogle wynajem na szkolenia bhp / targi / pikniki / imprezy firmowe / event

Opis ogólny:
Alkogogle to gadżet na wynajem, którego nie możne zabraknąć na żadnej imprezie i evencie. Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe pozwala uczestnikom zabawy uświadomić sobie jak ogromnym zagrożeniem jest jazda na podwójnym gazie. Alkogogle nie tylko symulują spożycie alkoholu, ale także mogą spełniać rolę narkogogli. Ponadto, zabawa z alkogoglami to niezapomniana rozrywka, która dostarczy gościom na imprezach i eventach mnóstwo śmiechu i radości.

Alkogogle na event

Urządzenie symulujące upojenie alkoholowe zniekształca widziany obraz tak, że osobie użytkującej alkogogle na wynajem obniża się koncentracja, spowalnia czas reakcji i z trudem określa kierunek. Podobne symptomy towarzyszą osobie, która ma wysoką gorączkę lub zażywała narkotyki. Atrakcja na imprezy może być użytkowana zarówno w budynku jak i na powietrzu podczas festynu lub pikniku. Ze względu na złe warunki atmosferyczne, w tym nadmierne słońce proponujemy wynajem namiotów ochronnych.

Sposób zabawy:
Żeby uzmysłowić uczestnikom z jakim opóźnieniem ludzki umysł reaguje na bodźce w stanie upojenia alkoholowego, zabawę rozpoczynamy od rozstawienia pachołków w niewielkich odstępach. Następnie zakładamy urządzenie symulujące stan nietrzeźwości. Zadaniem uczestnika jest przejść trasę slalomu tam i z powrotem bez dotykania pachołków. Zabawę można rozegrać w wariancie konkursowym. Czas trwania zabawy dla jednego uczestnika to ok. 2 min.


Film:

 


DANE TECHNICZNE

Alkogogle:
Przepustowość: 40 osób/1h
Czas pracy na imprezie:
8h + czas rozłożenia (10 min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: urządzenie nie wymaga zasilania
Wymiary po rozłożeniu: 2m x 6m


Alkogogle na imprezy

Algogogle na festyny

Alkogoogle wynajem i cena

Alkogoogle na imprezy

Zupełnie jak po kilku głębszych!

Alkogogle to cena udanej imprezy, eventu, pikniku czy festynu. Ukazują obraz rzeczywistości osoby po spożyciu alkoholu. W związku z tym użytkownik symulatora może doświadczyć stanu nietrzeźwości bez konieczności wypicia mocniejszych trunków. Alkogogle na wynajem dołączamy gratis do pakietu atrakcji bezpieczny weekend.