Piłkarzyki wynajem

990 zł


PIŁKARZYKI WYNAJEM

Klasyczne stoły do gry w piłkarzyki, które oferujemy na wynajem, znajdą swoich wielbicieli w każdej grupie wiekowej. Gra w nie, wyzwala wiele pozytywnych emocji. Dzięki nim możemy rozegrać mecze, czy zintegrować zespół. Piłkarzyki stołowe na wynajem doskonale znoszą upływ czasu i stały się najbardziej lubianą grą wszechczasów, dlatego świetnie sprawdzą się na każdej imprezie. Oprócz tego posiadamy inne atrakcje o tematyce piłkarskiej takie jak fliper World Cup Soccer, czy refleksomierz z piłkarską tablicą. Ponadto, automat Arcade umożliwi nam rozgrywkę w klasyki takie jak „Soccer Brawl” i „Football Champ”. Wynajem piłkarzyków wraz z pozostałymi atrakcjami doskonale wzbogaci imprezy integracyjne, pikniki rodzinne,eventy firmowe i wydarzenia sportowe.

WYNAJEM PIŁKARZYKÓW NA IMPREZY

Po obu stronach stołu znajdują się po 4 drążki dla każdej drużyny. Mecze najczęściej rozgrywane są przez dwie lub cztery osoby, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby w rywalizacji mogło wziąć udział nawet 8 osób jednocześnie. Piłeczkę, która rozpoczyna grę, wrzuca się na środek boiska przez otwór, jaki znajduje się między drążkami. W zapisywaniu ilości strzelonych bramek pomogą nam kostki, które znajdują się za bramkami. Po każdym celnym strzale piłeczkę bardzo łatwo wyciąga się z otworu. Ten kto strzeli najwięcej bramek wygrywa mecz, a drużyna przegrana może liczyć na rewanż. Stoły piłkarskie zawsze przyciągają uwagę kibiców, którzy zagrzewają do walki swoich faworytów.

PIŁKARZYKI STOŁOWE WYNAJEM

Popularne stoły do gry w piłkarzyki na wynajem mogą stanowić samodzielną atrakcję piłkarską podczas mniejszych eventów, a także urozmaicić czas w trakcie przerwy w konferencji, szkoleniu, spotkaniu, czy w strefie kibica. Atrakcja jest dostępna dla każdego, bez względu na wiek. W czasie gry uruchamia się wyobraźnia, a poza tym ćwiczymy refleks i zręczność manualną. Piłkarzyki stołowe, które przeznaczyliśmy na wynajem, idealnie nadają się do organizacji małych lub dużych zawodów, a także do integracji pracowników.

STOŁY DO PIŁKARZYKÓW WYNAJEM

Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: brak
Waga urządzenia: 80 kg
Wymiary do transportu: szerokość 80 cm, długość 152 cm, wysokość 40 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 77 cm, szerokość z drążkami 125 cm, długość 150 cm, wysokość 89-91 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (szerokość 86 cm, długość 160 cm)

 

piłkarzyki_wynajem

Wynajem piłkarzyków na imprezy

stoły do gry w piłkarzyki wynajem