Atari Pong

retro konsola pong wynajem

990 zł


Atari Pong – retro konsola na wynajem

Do naszej bogatej oferty atrakcji dołączył stół coffee table Atari pong, który wynajmujemy na wszelkiego rodzaju retro imprezy, eventy w stylu lat 80. i 90., spotkania firmowe i wydarzenia branżowe. Atari game na wynajem jest prostą i znaną na całym świecie symulacją gry w tenisa stołowego. Była to również pierwsza gra Arcade, w której automat zliczał punkty zawodników. Retro konsola Pong jest umieszczona w estetycznym i podświetlanym stoliku, przy którym uczestnicy imprezy doświadczą niesamowitych emocji. Dla niektórych będzie to sentymentalne spotkanie z automatem do gry z dawnych lat.

 

Wynajem automatów do gier Retro


Sposób gry:

Gra, tak jak w pierwotnej wersji, toczy się na czarnym ekranie podzielonym na pół białą, przerywaną linią. Nowatorski stół coffee table Atari Pong na wynajem zawiera pikselową piłkę oraz dwie długie, białe kreski, które imitują rakiety tenisowe. Każdy gracz może poruszać jednym wiosłem za pomocą wielkiego pokrętła. Zadaniem zawodników jest zdobycie jak najlepszego wyniku punktowego. Ich rezultaty śledzimy na dużym wyświetlaczu, jaki znajduje się na planszy. Uderzenia pikselowej piłki w bandy powodują uruchomienie pierwszorzędnych efektów świetlnych i dźwiękowych, co potęguje wrażenia z rozgrywki. Do serwowania piłki służy pomarańczowy przycisk. Możemy wybrać grę w trybie jedno lub dwuosobowym i prędkość piłki z pośród trzech trybów. Aby zostać zwycięzcą meczu, należy zsynchronizować ze sobą refleks i skupienie. Wygra ten, kto zdobędzie najwięcej punktów.

 

Retro konsola Atari Pong game wynajem

Urządzenie rozrywkowe retro zachwyca swoją prostotą i zachęca do gry. Polecamy wynajem automatów zręcznościowych do gier Arcade na stoiska targowe, imprezy firmowe, eventy okolicznościowe, konferencje, szkolenia. Retro konsola, dzięki swoim rozmiarom również sprawdzi się w biurze, podczas integracji pracowników, a także w strefie relaksu.


Dane Techniczne
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (30 min) i złożenie sprzętu
Zasilanie: 230V/1kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 74 cm, długość 125 cm, wysokość 50 cm
UWAGA! Wymagany ciąg komunikacyjny bez schodów
Winda o wymiarach (min. szerokość 84 cm, długość 160 cm)

 

wynajem automatów do gier zręcznościowych Arcade

wynajem atrakcji retro konsola atari pong

wynajem atrakcji i automatów do gier na imprezy i eventy

wynajem urządzeń rozrywkowych atari pong game coffee table