Impreza sportowa

impreza sportowa


Impreza sportowa


Pakiet „impreza sportowa” kierujemy przede wszystkim do organizatorów imprez i eventów związanych z wydarzeniami sportowymi.
Nasz sportowy zestaw atrakcji obejmuje Platformę VR Step wyposażoną w najnowszej generacji gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus. Za ich sprawą uczestnik zabawy będzie mógł poczuć się jak zawodowy piłkarz rozgrywający najważniejszy mecz w sezonie.
Ponadto, duży 42 calowy ekran umożliwia pozostałym uczestnikom imprezy podgląd rozgrywki na żywo.

Sportowe atrakcje piłkarskie na wynajem

Na eventy proponujemy również inne atrakcje takie jak flippery piłkarskie na wynajem.
Impreza kolarska to coraz popularniejsze wydarzenie w mieście czy danym regionie. Specjalnie na tą okazję przygotowaliśmy symulator kolarski, który wykorzystuje oprogramowanie używane przez profesjonalistów. Sportowe atrakcje VR umożliwiają spokojny przejazd po dowolnej trasie kolarskiej, a także udział w wyścigu z wirtualnymi przeciwnikami. Oprócz tego na sportowy event polecamy Automaty Retro. Na nich uczestnicy spotkania będą mogli zagrać w takie klasyki jak „Soccer Brawl”, „Football Champ” czy „NBA Jam”. A dla fanów zdrowej sportowej rywalizacji – piłkarski refleksomierz. Dopełnieniem zestawu atrakcji będą stoły do piłkarzyków, które wyzwalają ogromne emocje. Piłkarzyki stołowe na wynajem idealnie sprawdzą się na kameralnej imprezie dla pracowników w biurze jak i na wielkim evencie w hotelu.

Sportowy zestaw atrakcji

Oferta obejmuje profesjonalną obsługę na sportowy event. Nasz zespół zadba o bezpieczeństwo uczestników oraz prawidłowy przebieg zabawy.

Sposób zabawy:
W trakcie trwania imprezy pozostawiamy uczestnikom zabawy pełną swobodę korzystania z dostępnych atrakcji. Możemy zorganizować konkursy oraz uroczystą dekorację zwycięzców.

Zestaw „impreza sportowa” – 6 atrakcji:
– platforma VR Step
– 3 x flipper piłkarski
– symulator rowerowy VR
– 2 x automaty Arcade retro
– refleksomierz sportowy
– ekran LCD 42″

Dane techniczne:
– przepustowość: 45 osób/1h
– czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenie sprzętu.
– zasilanie: 9 x 230V/0,5kW – zwykłe gniazdko
– wymiary po rozłożeniu: szerokość 600cm, długość 700 cm, wysokość 170 cm


Sportowe atrakcje

pilkarzyki_stolowe_wynajem

sportowe atrakcje dla firm

impreza sportowa

flippery piłkarskie wynajem na imprezy i eventy

impreza sportowa