Symulator jazdy


Symulator rajdowy wynajem na imprezy firmowe, szkolenia, targi. Prowadzimy wynajem w miastach Warszawa, Poznań, Gdańsk, Kraków i cały kraj.

Opis ogólny:
Symulator rajdowy Extra Kokpit WRC na wynajem to wyjątkowe urządzenie 1-osobowe stworzone z myślą o fanach wyścigów samochodowych. Atrakcja WRC została wykonana z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. W związku z tym symulator jazdy na imprezy posiada wysokiej jakości ruchomą platformę i panoramiczny obraz. Ponadto wyposażony jest w najlepsze urządzenia sterujące – kierownica G27 lub Fanatec Clubsport  – ruchomy fotel na siłownikach, nowoczesną aluminiową konstrukcję oraz oświetlenie LED. To wszystko sprawia, iż kokpit WRC wynajem dostarcza niezapomnianych wrażeń zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnikom imprezy. Wynajem symulatorów rajdowych to przede wszystkim możliwość połączenia kilku urządzeń w sieć, dzięki czemu zawodnicy mogą ścigać się na wirtualnym torze w tym samym czasie. Smaczku zabawie dodaje możliwość wyboru samochodu spośród wielu marek i modeli, a także możliwość wyboru toru. Do dyspozycji mamy tory krajowe i europejskie. Na życzenie Klienta możemy umieścić logo firmy w grze lub na bokach symulatora rajdowego.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce za kierownicą wirtualnego samochodu. Następnie po krótkim instruktarzu nasza obsługa włącza grę. Zabawa polega na jak najszybszym przejechaniu okrążenia na wybranym torze. Uczestnik pokonuje dwa okrążenia toru – pierwsze testowe i drugie konkursowe.


FILM:


Atrakcje na imprezy firmowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty Zestawów rajdowych i Imprez F1. Oferta obejmuje imprezy tematyczne – Imprezy rajdowe i Imprezy w klimacie formuły 1 – z pełną obsługą i dodatkowymi atrakcjami. W skład nich wchodzi nie tylko symulator jazdy na imprezy, ale także rekwizyty rajdowy i konkursy. Ponadto posiadamy dodatkowe urządzenia, na których uczestnicy będą mogli m.in. sprawdzić swój refleks i przekonać się jak szybko potrafią zmienić koła w samochodzie. Mowa tu o trenażerze i pit stopie.


DANE TECHNICZNE:

Symulator rajdowy:
Przepustowość: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (20min) i złożenia sprzętu.
Zasilanie: 230V/2kW – zwykłe gniazdko
Waga urządzenia: 120 kg
Wymiary do transportu: szerokość 89 cm, długość 100 cm, wysokość 150 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 120 cm, długość 200 cm, wysokość 150 cm


 Wynajem symulatorów rajdowych


Wynajem symulatora jazdy WRC

Symulator rajdowy - wynajem

Kokpity wynajem, symulatory rajdowe

wynajem symulatorów rajdowych

Symulator jazdy WRC

Symulatory samochodowe - targi