Symulator kosmiczny 9D VR

Cena wynajmu od 3900 zł netto 


Symulator kosmiczny 9D VR wynajem
imprezy firmowe / szkolenia / pikniki 

Opis ogólny:
Symulator kosmiczny 9D to profesjonalne urządzenie wyposażone w jeden z najbardziej zaawansowanych systemów ruchu oraz okulary Oculus Rift. Technologia Oculus Rift to najnowocześniejsza technologia projekcji 3D wykorzystywana w urządzeniach kreujących wirtualną rzeczywistość.
Uczestnikom zabawy proponujemy futurystyczny program kina 9D, w trakcie którego śmiałkowie przeżywają niezapomnianą podróż do równoległych wymiarów i odległych miejsc w galaktyce. W trakcie swojej podróży uczestnik zabawy przedziera się przez różne poziomy zaświatów, a na swojej drodze spotyka m.in.: drzewo życia, rzekę Styks, a nawet bijące żywym ogniem piekło. Spokojna narracja sprawia, iż nasza projekcja fantastycznie sprawdza się w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością i jeszcze nie są gotowe na naprawdę ekstremalne doznania.

Sposób zabawy:
Uczestnik zabawy zajmuje miejsce w symulatorze kosmicznym i zapina pasy. Po upewnieniu się, że pasy zostały prawidłowo zapięte nasza obsługa pomaga graczowi założyć hełm Oculus Rift. Zabawa nie wymaga ingerencji uczestnika. Zamiast realizować określone zadania uczestnik zabawy doświadcza niezapomnianej podróży w kosmos (kino 9D).


 

Film:


Symulatory kosmiczne VR – dane techniczne:

Symulator kosmiczny wynajmujemy wraz z obsługą i transportem.
Do ustawienia platformy niezbędne jest równe i suche podłoże. Do transportu urządzenia na miejsce jego instalacji wymagany jest ciąg komunikacyjny o szerokości 130 cm bez schodów. Urządzenie może być transportowane windą towarową. Urządzenie nie pozostawia śladów na podłożu i nie niszczy parkietu. W celu zapewnienia jak najlepszej obsługi logistycznej sugerujemy instalację urządzenia na miejscu imprezy z jednodniowym wyprzedzeniem – koszt dodatkowy to 600 zł netto (obsługa i hotel).

9D Platforma:
Przepustowość
: 20 osób/1h
Czas pracy na imprezie: 8h + czas rozłożenia (60 min) i złożenia sprzętu
Zasilanie: 230V/3kW – zwykłe gniazdko (osobny bezpiecznik 16A)
Waga urządzenia: 350 kg – nie niszczy parkietu
Wymiary do transportu: szerokość 130 cm, długość 130 cm, wysokość 130 cm
Wymiary po rozłożeniu: szerokość 200 cm, długość 200 cm, wysokość 220 cm
Uwaga: wymagany jest ciąg komunikacyjny bez schodów (drzwi, winda) o szerokości: 130 cm


Galeria:


symulatory kosmiczne

symulatory kosmiczne

symulatory kosmiczne

symulatory kosmiczne

symulatory kosmiczne

Zwiedzaj równoległe wymiary.